2737
2734
عنوان

آتیش پاره ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 90 پست
@نــــهـال_بـــــلا    بیا با تو کار دارن @غِــــلاغـــســيــاه    تو هم بیا ...

😂

چیشده؟؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

عروسی پسر عموم بود من تور پوشیده بودم با کتونیه سبز😂😂😂😐😐😐

غروبش هم مامانم ولم کرده بود رفته بود دنبال عروس😒😒😂😂

دیگه خودتون فکر کنید من چقدر مهم بودم😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار با دختر خالم بچه بودم بازی میکردیم یه قوطی بنزین بود یهو ریخت رو من اقا ما هم به هم وابسته مامانامون زندانیمون کردن گفتن تا دو روز حق تدارین همو ببینین خونمون تازه دروازه گزاشته بودیم من قایمکی از مامانم از دروازه رفتم بالا اومدم بپرم لباسم جر خورد 

هیجی در زدم مامانم اومد باز کرد مث چی کتک خوردم فرارم ناموفق بود

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
عروسی پسر عموم بود من تور پوشیده بودم با کتونیه سبز😂😂😂😐😐😐 غروبش هم مامانم ولم کرده بود رفته ب ...

خخخخخ چه تیپی داشتی

2728
اخه پسرشون بزرگ بود اون خجالت میکشید وقتی فهمید مادرش حاملس چندماه نرفت خونه🤣🤣🤣

اخه من از این شاخدار ترشو دیدم اینجا پسرشون ۳۰ سالشه والان خانمه بارداره ینی قشنگ خانمخ واقاهه پا بسن گذاشته ان نمیدونم چجوریاس واس اینا😐😂😂😂

من بچه بودم.سال تحویل شد با لباسای خوجل با کلی ادا اطفار داشتم میرفتم خونه عمم کوچه پشتی،یه تازه عرو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اخه من از این شاخدار ترشو دیدم اینجا پسرشون ۳۰ سالشه والان خانمه بارداره ینی قشنگ خانمخ واقاهه پا بس ...

وایییی ماهم یه مورد داشتیم بعد دومادشون بچه مادر زنشو میزاشت رو کولش باهاش بازی میکرد من از خنده زمینو گاز میزدم🤣🤣🤣🤣

من بچه بودم.سال تحویل شد با لباسای خوجل با کلی ادا اطفار داشتم میرفتم خونه عمم کوچه پشتی،یه تازه عرو ...

وااااای😨😨😨😨آخی من یادمه فکر کنم اول دبیرستان بودم مامانم یه پارچه سفید خوشگل خریده بود دادیم همسایمون برام مانتو شلوار خوشکل دخت برا عید ... رفتیم ولیعصر یکی از خیابونای بالا شهر تبریزه اونجا عید دیدنی خونه داییم هر کی تبریزه میشناسه اونجا وقتی بیرون اومدیم یه دسته خوشگل و خوشتیپ داشتن میرفتن عید دیدنی یک لحظه منو مامانم سرمونو بلند کردیم دیدیم تو کوچه همه محو تیپ من شدن این ماجرا مال 15 سال پیشه 

شهزاده و پرنسس
2740
عروسی پسر عموم بود من تور پوشیده بودم با کتونیه سبز😂😂😂😐😐😐 غروبش هم مامانم ولم کرده بود رفته ب ...

آخر شبم وایسادیم رقصیدن یه تیکه فیلمبردار رو من زوم کرده

اصل همون موقع زبونم رو در آوردم برا دوربین حالت آب پاشیدن، دستامم مثل موتور گاز میدم😩😩😩😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

من روز عروسیم فیلم بردارمون هی میگفت ژست بگیرین و اینا کلا گیجم کرده بود بعد شوهرم دوتا عمه داره که خیلی رو مخن و داشتن همراه فیلم بردار سرمو میخوردنو و هی نظر میدادن نمیددنم چجوری از دهنم در رفت جلوی همه به عمه های شوهرم گفتم یه لحظه فقط یه لحظه گم شین اونور مامانم اومد درستش کنه دستشو تکون میداد میگقت با پشه ها بود اصلا پشه ای در کار نبود دستشو تکون داد زد تاج و شنیونمو از هم پاشوند 😭😭😭

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

خاطره هایی که باعث خندم میشه بیشتر تصویرین که میان تو ذهنم

تعریف کردنی نیسن

مثلا یه استاد داشتیم خیلی اتوکشیده بود داشت با  یکی از بچه ها حرف میزد بعد نمیدونم چش شد موقع حرف زدن دهنش کج شد بعد من خندم گرفت از قیافش رومو گرفتم اونور فک نمیکردم کسی استادو دیده باشه دیدم پشت سرم دوستم داره اداشو درمیاره و دهنش رو کج میکنه دیگه من نتونستم خندمو کنترل کنم از کلاس رفتم بیرون . البته استادم فهمید 😅

قیافه استادمون با دوستم هیچ وقت یادم نمیره 

وای الانم تا بیام بنویسم کلی خندیدم 😅😅😅

آخر شبم وایسادیم رقصیدن یه تیکه فیلمبردار رو من زوم کرده اصل همون موقع زبونم رو در آوردم برا دوربین ...

🤣🤣🤣🤣🤣واییییی

وااااای😨😨😨😨آخی من یادمه فکر کنم اول دبیرستان بودم مامانم یه پارچه سفید خوشگل خریده بود دادیم همس ...

😂😂😂😋یعنی بد شده بودی

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
وایییی ماهم یه مورد داشتیم بعد دومادشون بچه مادر زنشو میزاشت رو کولش باهاش بازی میکرد من از خنده زمی ...

😂😂😂 اتفاقا خاله خودم هم زمان با دخترش باردار بود و دقیقا تو یک ماه باهم زایمان کردن الان دختراشون ۲۷ ساله ان

5 سالم بود یه اردک داشتم 

یروز نشستم کنارش نقاشیشو کشیدم بعد بهش گفتم نگا کن عکستو کشیدم 😐

اسکل نگاه نمی‌کرد منم دفترو برداشتم ( از این سررسید قطورا بود ک سنگینن) زدم تو سرش 😶

مادر مرده عین کتلت پهن شد کف اتاق و مرد 😂😐😂😐😐😐😐😂😂😂😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706