2733
2739
عنوان

آتیش پاره ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 90 پست
5 سالم بود یه اردک داشتم  یروز نشستم کنارش نقاشیشو کشیدم بعد بهش گفتم نگا کن عکستو کشیدم 😐 ا ...

وااااااای 😂😂😂😂😂

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
خاطره هایی که باعث خندم میشه بیشتر تصویرین که میان تو ذهنم تعریف کردنی نیسن مثلا یه استاد داشتیم خ ...

من خاطره با استادا ندارم ولی تو دبیرستان یه معلم داشتیم مرد بود بیچاره اصلا از در کلاس ک میومد تو تر و تمیز وقتی میرفت بیرون انگار مطالبو رو کتش نوشته بود خیلی خاکی بود بنده خدا 🤣🤣🤣🤣

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😋یعنی بد شده بودی

نه بابا دهنشون وا مونده بود ... دستت درد نکنه خانم... مخصوصا یه دختر جوون و خوشگل و خوش آرایش هنوزم میسوزم که اون مانتو و شلوار رو چرا نگه نداشتم نمیدونم مامانم به کی داد

شهزاده و پرنسس
5 سالم بود یه اردک داشتم  یروز نشستم کنارش نقاشیشو کشیدم بعد بهش گفتم نگا کن عکستو کشیدم 😐 ا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣نمیریییییی

2728

من یه دوست داشتم جوجشو با کلاستیک پوشک میکرد میخابوند تو رخت خابشیه روز پامیشن تا زیرش له شده🤣

بیچاره زنداییت چقدر اذیت شده هم شوهرش بش غر میزده هم پسراش قهر کردن مگه خودش تنهایی حامله شده اخه! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2740
من یه دوست داشتم جوجشو با کلاستیک پوشک میکرد میخابوند تو رخت خابشیه روز پامیشن تا زیرش له شده🤣

وای 😂😂😂😂😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بیچاره زنداییت چقدر اذیت شده هم شوهرش بش غر میزده هم پسراش قهر کردن مگه خودش تنهایی حامله شده اخه!&n ...

اره ولی الان از همه بیشتر بچه اخریو دوس دارن

شوهر خدا بیامرزم بچه بود از این روغن حلبیا میذاش رو آتیش توش روغن ک داغ میشد مارمولک مینداخت توش جیییییززززززز سرخش می‌کرد 😂😂😂💚😂😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
وای 😂😂😂😂😂😂

واااای من خودم عاشق جوجه بودم یبار مامانم مرغ خابونده بود رو تخم تا جوجشون در اومد یه زرد پشمالوشو برداشتم مرغه خودشو باد کرد افتاد دنبالم واااای عین چی میترسیدم و دویدم رفتم از راه پله جوجه رو پرت کردم پایین ک مرغه نیاد بالا  جوجه له شد

شوهر خدا بیامرزم بچه بود از این روغن حلبیا میذاش رو آتیش توش روغن ک داغ میشد مارمولک مینداخت توش جیی ...

وایییییی😖😖😖😖دلم ریخت

واااای من خودم عاشق جوجه بودم یبار مامانم مرغ خابونده بود رو تخم تا جوجشون در اومد یه زرد پشمالوشو ب ...

عاشقت شدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

2706