2733
2734
عنوان

جراحی خال صورت+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 84 پست

اگر داخلش مو داره معلومه که باید جراحی بشه 😮

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارع خیلی خوبه ولی من کامل مصرفش نکردم خیلی وقته ازش نزدم

عزیزم مُدام باید بزنی تا نتیجه بگیری گلم،یکی از آشنا های ما پِلِکسِر بینی انجام داده بود و دون دونه عمیق روی بینی اش بود و همین پماد رو مدام میزد و خیلییییی خوب شد

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸
اگر داخلش مو داره معلومه که باید جراحی بشه 😮

برا من رو خالم مو درنمیاد ولی یک انگار میگی گوشتیه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2742
اگه خال هات کوچیکن اصلا چال نمیشه من خال م بزرگ بود اندازه عدس تقریبا😛

جدا؟خداروشکر

خالای من سطحی‌ان

نگفتی...لیزرکردی؟من شنیدم بااسیدم برمیدارن

دردنداش؟😕

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
عاخه خالای من یکی دوتا نیستن ک!:\ ریزن.زیادن چنتا دیگم هستن...کمرنگن...ب مرور پررنگ میشن😖دوس ندارر ...

اگه ریز باشن با لیزر بردار،جاش هم نمیمونه،برو پیش دکتر خیلی خوب

ارع خیلی خوبه ولی من کامل مصرفش نکردم خیلی وقته ازش نزدم

واسه چی هس پمادش؟جای زخمم ازبین میبره؟من رو پوست دستم جای ناخنه-.-حسااابی

آلفا میزنم فقط

ک بازم تیرگیش مونده😞😞😞

ب نظرتون ابن خال با لیزر برداشته میشه

خال زیر بینی ات؟!که گوشتیه؟!... نه فقط جراحی،،،،لیزر برا خال های خیلی کوچیکه

2738
واسه چی هس پمادش؟جای زخمم ازبین میبره؟من رو پوست دستم جای ناخنه-.-حسااابی آلفا میزنم فقط ک بازم تی ...

کرم ترمیمی هست نمیدونم هرچی هست خوبه

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
جدا؟خداروشکر خالای من سطحی‌ان نگفتی...لیزرکردی؟من شنیدم بااسیدم برمیدارن دردنداش؟😕

من جراحی 

اره خالهای کوچیک با لیزر میرن

واسه چی هس پمادش؟جای زخمم ازبین میبره؟من رو پوست دستم جای ناخنه-.-حسااابی آلفا میزنم فقط ک بازم تی ...

تیرگی به مرور زمان میره خود به خود،،،،من دستم سوخته بود و انواع و اقسام مراقبت ها میکردم و پماد و عسل و روغن زیتون میزدم و کم کم به مرور زمان رفت

شما رو نمیدونم اما خواهر شوهرم برداشت الان جاش یه گوشت اومدع بیرون

وای چ وحشتناک😳نترسونین منو.میخام خالامو بردارم...خالش گوشتی بود یا سطحی؟

روش اول برای از بین بردن خال های صورتتان

هر روز صبح، بعد از بیدار شدن از خواب مقداری عسل خالص روی خال‌هایتان بمالید. شبها قبل از خواب نیز این کار را انجام دهید. از آنجایی که این روش از بین بردن خال احتیاج به آمادگی ندارد، خیلی متداول است و تعداد زیادی از آن استفاده می کنند. اگر از این روش استفاده می کنید نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که این کار را باید هر روز و بصورت متوالی انجام دهید زیرا در صورتی که با وقفه این کار را انجام دهید دوره درمان خال های شما طولانی تر می شود.

روش دوم برای از بین بردن خال های صورتتان

مقداری عسل روی خال مورد نظرتان بمالید و بصورت دورانماساژ دهید. سپس یک چسب زخم روی آن قرار دهید تا در طول روز مرطوب باقی بماند. از این روش از بین بردن خال را هر روز فقط یکبار انجام دهید زیرا تکرار مجدد آن در طول یکروز ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوستتان شود.

روش سوم

هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خالتان بگذارید. برای مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می شود که منافذ پوست و خال باز شود و در نتیجه عسل بیشتر جذب شود. بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص را روی خال بمالید و روی آن را با چسب زخم بپوشانید تا در طول شب به ملافه یا لباس شما مالیده نشود.

روش چهارم برای از بین بردن خال های صورتتان

مقداری عسل را حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه در ماکروفر گرم کنید و با استفاده از انگشت اشاره و انگشت میانی مقدر از این عسل گرم شده را با قدرت روی خالتان بمالید. گرم کردن عسل هم مثل استفاده از حوله گرم باعث باز شدن منافذ می شود. برای از بین بردن خال های صورتتان روشهای مختلفی وجود دارد که در این قسمت به ان اشاره کردیم. اگر این راهها جواب ندارد شما میتوانید با متخصص پوست مراجعه کنید تا با مایعی سوزاننده یا مثلا لیزر یا روش‌های دیگر خال های شما را بردارد.

منبع: https://asanteb.com

تیرگی به مرور زمان میره خود به خود،،،،من دستم سوخته بود و انواع و اقسام مراقبت ها میکردم و پماد و عس ...

تاالان ک نرفته😞تاپیک زدم گفتن جای ناخن هیچ‌وخ نمیره...😞

آلفا زدم...حالا رژودرم بزنم ب نظرت یا این پمادی(ک این بالا)گفتنو بخرم؟

2706