2752
2734
عنوان

اونایی ک شوهراشون شمالین بیااان🫣شوهرشمالی میخام🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 4457 بازدید | 256 پست
بابلی ها خوبن زرنگن اگر آملی ها نکشن منو از اونا بهترن ولی تهش همشون دل شاد هستن ایشالا با یه شمال ...

اصلا نذاشتن یکی از شهر دیگه وارد بشه بهشون که بخوان هواشو داشته باشن

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
این چه منطقی دارن واقعا چه منطقیه  من که ازشون نمیگذرم

اتفاقا به نظر من منطقیه. اختلاف فرهنگی آزاردهنده ست و فرهنگ شمال کلا، چه مازندرانی چه گیلانی یه جوریه که اون فرد بیگانه رو توی خودش هضم می‌کنه. یعنی اون آدم خارجی رو مجبور می‌کنه برطبق فرهنگ اونا رفتار کنه. برای همین اگه اختلاف دوتا فرهنگ زیاد باشه چالش ایجاد میشه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدررر خوب عزیزم😍🥹 من شنیده بودم پسراش خیلی دخترربازن همزمان بادوسه تا دخترن اینو خیییلی شنیدم

خلاصه به بهانه ی اینکه میخوام باشمالی وصلت کنم هرچی خواستی باخنده بار شمالی کردی😐

همه حرفای پشت سرتون ازحسادت وفشارنیست.شاید واقعا آدم شخمی ای هستین.
2731
اتفاقا به نظر من منطقیه. اختلاف فرهنگی آزاردهنده ست و فرهنگ شمال کلا، چه مازندرانی چه گیلانی یه جوری ...

نمیتونم بپذیرم نمیتونم از این موضوع حالم خیلی بده به همین دلیل با بی رحمانه ترین حالت ممکن ما رو جدا کردن

من حاضر بودم دقیقا مثل اونا بشم

آره راست میگی😂😂😂 ولی جدی تک و توک تو فامیلمون دختر غریبه هست ولی هواشو دارن یکی کرج یکی اصفهانی

اونا خوش شانس بودن🫠🫠

ما رو با بی رحمی تمام جدا کردن🙂

مگه شمالی ازدواج کردی؟ کجای شمال؟ خودتون کجایین؟ 

میخواستیم ازدواج کنیم 

نذاشتن خانوادش باهم مشکلی نداشتیم خیلی دوسش داشتم ولی نذاشتن 

من خودم همدانیم پسره شمالی بود (بابل)

یکی خانواده شمالی رو میشناسم مرد می‌دونه زنش دوست پسر داره زنده هم می‌دونه شوهرش دوست دختر. در صلح و صفا هم زندگی میکنن. همه چی همون میدونن. یعنی دیدم شاخ دراوردم

2706