2737
2739
عنوان

جراحی خال صورت+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 84 پست

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
چرااا @عشق_مهرداد    

@عشق_مهرداد ببین مشکل برا سایته مال منم برا خیلی نمیشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووه انقد گذاشتم ک نگو وقیحم برام مهم نیست چون اینستا   اینور اونور زیااااااد گذاشتم

خخخ اوووف 😎

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
@عشق_مهرداد ببین مشکل برا سایته مال منم برا خیلی نمیشه 

مرسی عزیزم ببخش زحمت دادم😘😘

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731
ن پوست من صافه فقط چنتاخال دارم اونم ب خاطره اینکه ضدآفتاب نمیزنم-.-چال بشه ضایس⁦🖐️⁩چقد گرف حالا؟مش ...

اگه خال هات کوچیکن اصلا چال نمیشه من خال م بزرگ بود اندازه عدس تقریبا😛

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
فك كنم از پوست گردو نميدونم چي ماخونوادگي فاميل همه زديم يه 5دقيقه ميزني روخال بعد ي هفته ناپديد ميش ...

دوررروووغ😳بگو کجا برم چی بگم بده

جاش نمونده؟چالی چیزی نشد؟!پوستت آسیب ندید؟

وای اگه باشه خیلی خوبه

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
چه خوب،کجای صورتت بود؟جراحی کردی یا با ماده که توی عطاری میشه برداشتی؟!....برا من روی بینی ام بود و ...

با جراعی اول که رفتم مثل استاتر یکم از خال نرفته بود گفت دوهفته بعد جاش خوب شدبیا دوباره با لیزر برات بردارم چال نمیشه الانم خالم رفته 

2740
اهان آره این خیلی خوبه استارتر،حتماً مُدام استفاده کن ازش،نتیجه میگیری

ارع خیلی خوبه ولی من کامل مصرفش نکردم خیلی وقته ازش نزدم

مرسی عزیزم ببخش زحمت دادم😘😘

نه عزیزم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
با جراعی اول که رفتم مثل استاتر یکم از خال نرفته بود گفت دوهفته بعد جاش خوب شدبیا دوباره با لیزر برا ...

مبارکه،بسلامتی،خیلی هم عالی🌷🌼💐🌻🌻🌺🌹🌸

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸

ب نظرتون ابن خال با لیزر برداشته میشه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
من پشیمان شدم،کاش همون خال ام میموند ،خال باز زیبایی هس ولی چال توی صورت جالب نیست

عاخه خالای من یکی دوتا نیستن ک!:\ ریزن.زیادن

چنتا دیگم هستن...کمرنگن...ب مرور پررنگ میشن😖دوس ندارررممم  

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
با جراعی اول که رفتم مثل استاتر یکم از خال نرفته بود گفت دوهفته بعد جاش خوب شدبیا دوباره با لیزر برا ...

چن سال پیش چقدر هزینت شد؟

2706