2733
2734
عنوان

جراحی خال صورت+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 84 پست
چال میشه ولی کرم ترمیمی زدم هرچند خیلی چال شد ولی راضیم 

عزیزم چه کرم ترمیمی شما میزنی؟!چون منم خال برداشتم،جاش چال شده تقریباً 😔

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸
چال میشه ولی کرم ترمیمی زدم هرچند خیلی چال شد ولی راضیم 

ن پوست من صافه فقط چنتاخال دارم اونم ب خاطره اینکه ضدآفتاب نمیزنم-.-چال بشه ضایس⁦🖐️⁩چقد گرف حالا؟مشهد؟

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم جای نگرانی نیست . چیزی نیست که 

اخه  من خال م قبلا خیلی متورم بود جوش میزد خارش داشت که دکتر گفت مشکلی نیست اینا جوش عادی ن

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2728
من عکس بذارم پربازدیدش می کنی؟😁

خخخ اره عکس خودت بزاری چندبار هم بزاری چون لشکرم زیاده اما نزار وقیح برمیداره

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

واااااییییی دارم منصرف میشم ک خالامو بردارم😖

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

من ی خال زیر ببنیم زارم بالای لب نزدیک بینی از وقنی پسرم زنیا اومد بس ک دست میزنه روش بزرگ شده قبل ی کوچولو بود الان رشد کرده 

از پسرم ک میپرسم چرا اینقد دست میزنی میگه اخه لذت میبرم😲 خیلی تو فکرشم جراحی کنم چون یک کوچولو گوشتیه ولی میترسم باز رشد کنه 

خال شما هم انگار ی نقطه مونده

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

عکسشو میزارم

البته من همشو استفاده نکردم ولی دوماه کامل زدم باید سه ماه استفاده میکردم

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2740
من برداشتم چال نشد🤭

چه خوب،کجای صورتت بود؟جراحی کردی یا با ماده که توی عطاری میشه برداشتی؟!....برا من روی بینی ام بود و کمی چال شده😔😞

عاطی ناموسا اسم منم بزار تو منشنیا اول لیست  فدا    

@hedayat ابی نمیشی 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
خخخ اره عکس خودت بزاری چندبار هم بزاری چون لشکرم زیاده اما نزار وقیح برمیداره

اوووه انقد گذاشتم ک نگو وقیحم برام مهم نیست

چون اینستا   اینور اونور زیااااااد گذاشتم

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
واااااییییی دارم منصرف میشم ک خالامو بردارم😖

من پشیمان شدم،کاش همون خال ام میموند ،خال باز زیبایی هس ولی چال توی صورت جالب نیست

2706