2737
2739
عنوان

جراحی خال صورت+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 84 پست

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا منم میخام خالای صورتمو بردارم فقط میترسم جاش بمونه(چال میشه) یادوباره دربیاد

چال میشه ولی کرم ترمیمی زدم هرچند خیلی چال شد ولی راضیم 

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2731
2738
خال و لشکر کشی😯

ن دیگه گفتم اگه کامل میزاره 😎

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
دارووو؟؟؟!!!!اولین باره میشنوم! چ دارویی میشه توضی بدی

فك كنم از پوست گردو نميدونم چي ماخونوادگي فاميل همه زديم يه 5دقيقه ميزني روخال بعد ي هفته ناپديد ميشه

اللهم صل على محمد وال محمد
عاطی جون میشه تاپیکای عکس منم تگ کنی😍😍

عزیزم اسمت برام ابی نمیشه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

اون خط ابی ک کشیدم جای خود خال بود و خط کوچیک خال باقی مانده😥😥😥

ن ن عاطی فقط خالشه خسته نکن خودتو عزیزم

خخخ چشم 

2706