2733
2734
عنوان

خانمهای مومن که به دعا و معجزه اعتقاد دارن بیان واجبه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرم معلم هست

یه شاگردی داشت سالها پیش که پدرش تو راه تصادف کرده بود مرده بود

خانواده ی پدرش میگفتن که پسرمون رو تو راه کشتین میکشیمتون

چند بار هم اقدام به کشتنشون کرده بودند

مادر پسره خیلی مضطرب بود واسه دوتا پسرش

مدام دعای نادعلی میخوند تا اینکه پدربزرگشون خواب حضرت علی رو دیده بود و اومده بود عذرخواهی و باهاشون خوب شده بود

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2731
2740

عزیزم یه سری یه مسئله ای برام پیش اومده بود واقعا مضطرب شده بودم و داغون خداروشکر خدا کمکم کرد و به بهترین شکل ممکن حل شد برام 

اگه میتونی حتما نماز شب بخون واقعا عالیه حتی اگر شده سه رکعت دورکعت شفع و یه رکعت وتر هم ارومت می‌کنه هم ان‌شاءالله مشکلت حل میشه گلم

سوره یس هم خیلی خوب

چندسال پیش مشکل خیلی بزرگی داشتم خداراشکر حل شد،نیت کرده بودم اگر این معجزه در زندگیم رخ بده و ابرومم حفظ،بشه بعدهر نماز سجده شکر کنم که ده،ساله میکنم،معجزهزندگیم خیلی بزرگ بود نا امیدنشو

سراسر زندگی من معجزه بود 
چندسال پیش مشکل خیلی بزرگی داشتم خداراشکر حل شد،نیت کرده بودم اگر این معجزه در زندگیم رخ بده و ابروم ...

به خدا خسته شدم 

من بد کسی و نخواستم 

همیشه حلال و حرام سرم شده 

چرا یهو داره زندگیم از هم می پاشد سر یه چیز الکی 

بیچاره  شوهرم دلم براش کبابه