2752
2734

بچه ها الان چیکار کنم..ب همسرم بگم..همسرم از این تعصبیا نیست...ولی اینکه بهم گفت زنگ نزنو نرو این حرفا منو میترسونه...نظرم اینه بگم بهش باهاش کلاس داشتم بعد کلاس بهم گف بیا تو اتاقم و اینجوری اذیتم کرد...حداقل بره فحشش بده دلم خنک شه یکم ☹️ یا نمدونم ب حراست برم بگم..چون یارو همه ی پیاماشو هم پاک کرده..فقط ازش یدونه اس دارم که نوشته سریع با من تماس بگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم ینی نمتونم ثابت کنم...مگه حالا دوربینارو چک کنن...ک رفتم تو اتاقش...چون در اتاق هم بست حتی ی جا میخاست ماشین حساب گوشیمو چک کنه حس کردم از قصد نگا کرد ببینه صداشو دارم ضبط میکنم یا نه

من مفهمیدم چکار کرد تو اتاق

دستشو گذاشت پشت کمرم..بعد ک خودمو کشیدم عقب گفت چرا از من فرار کردی انقد شوکه بودم جوابشو ندادم فقط گفتم استاد لطفا نکنید.

موقع رفتن هم گفت میخام ببوسمت :/ 

که من پشمام ریخت دیگ

داشت گریه م میگرف اصن گفتم نه لطفا بذارید برم