2752
2734
عنوان

به دخترانتون قبل ازدواج برسید

18636 بازدید | 407 پست

من بعد عقد عمل بینی و گونه و ... کردم انقدر اعتماد بنفسم اومد بالا انقدر خواهان بیشتری پیدا کردم

متاسفانه پدر من معتقد بود قیافه طبیعیت چشه در حالی که خال داشتم لب نداشتم انگار و....

قلبم شکست توسط پسری که دوسش داشتم شاید به زیبایی الان بودم اون برعکس التماسمو میکرد 

لطفا عقایدتون رو درست کنید فرزنداتون گناه دارن 

حرفتون درسته 

ولی لطفا با ادمای پولدار ازدواج کنید 

که‌ عمل بچه هاتونم پول کنار بزارید 

دَردیسـت‌ بِـه‌ جانَـم‌ ولـی‌ نیسـت‌ طَبیبـی!!!پِنهـان‌ شُـدِه‌ دَر‌ خَنـدِه‌ی‌ مَـن‌ بُغـض‌ عَجیبـی️🥀✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانواده من

لطف کن خرج خورد خوراکم و لباسم بدن به زور میدن 

عمل زیبایی پیش کش 

دارن ها زورشون میاد 🙂 منم همیجور میشم مث شما آخرش به یه آدم بدرد نخوره ای از مجبوری ازدواج میکنم 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
حرفتون درسته  ولی لطفا با ادمای پولدار ازدواج کنید  که‌ عمل بچه هاتونم پول کنار بزارید&n ...

آدم پولدار چرا باید کسی رو بگیره که برا بچش یه قرونم خرج نکرده یا حتی برا تحصیلش و...

آدم پولدار چرا باید کسی رو بگیره که برا بچش یه قرونم خرج نکرده یا حتی برا تحصیلش و...

اگه شانست بلند باشه میشه

دیدم یه اشغالاییو که بجز کثافتکاری هیچی بلدنبودن و لباسشونم گدایی مبکردن ،الان کمترین کادو‌تولدشون آیفونه 

دَردیسـت‌ بِـه‌ جانَـم‌ ولـی‌ نیسـت‌ طَبیبـی!!!پِنهـان‌ شُـدِه‌ دَر‌ خَنـدِه‌ی‌ مَـن‌ بُغـض‌ عَجیبـی️🥀✨

تازه خواهرم که ازدواج کرده و بچه داره . خودشم شاغله . بازم مامانم اگه بفهمه نمیزاره کار زیبایی انجام بده همش مخفی میکنه از مامانم😂🤦

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
2706