2737
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
گفت اون موقع ازاین راستش این شیطونیات و یکم لوس بودنت خوشم میومد ولی الان دیگه از حد گذشته الان دیگه ...

باع پسر خوبیه شمام یه خرده بیشتر مواظب حرف زدنت باهاش باش، لزومی نداره دلت برا خانواده ت تنگ میشه به ایشون بگیش یا مواردی مثل این.برخورد با همسر مثل برخورد با مادر و خواهر خودت نیست خصوصا این اوایل باید سعی کنی همه حرفای دلتو پیشش به زبون نیاری، مثلا از کنار مادرش بودن حوصله ات سر میره نرو رک و راست بهش اینو بگو که اینجوری داستان شه میتونستی بگی قبل اومدنم خوشحال بودم و تصور میکردم قراره تایم زیادیو کنارت باشم و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بجه است،،،،،، شما اشتباه نمیکنی تو زندگیت،،، من نمیکنم؟ بعد م نرفته که بگ بیا رابطه،،، قطعا تو ا ...

درصمن اگه بچست میرفت خاله بازیشو میکرد چرا ازدواج کرده مسیولیت به این سنگینیو پذیرفته

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
2731
2738
تفاوت سنیتون چقده؟شوهرت یه ادم پخته میخواد میخواد که تو بیشتر از سنت حالیت باشه رفتاراتت مثل زنایی ب ...

یه ادم پخته ؟بهش تکیه کنه؟!!!اینو از چندتا پست متوجه شدید از اول تامیک مشخصه استارتر محترم هنوز متوجه نیست تعادل رفتاری چیه همجین از اونطرف بوم افتاده پسره بعد چهار ماه متعجب شده

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

اما از خودش نگفت از کاریی ک من عاشقش بودم انجام بدم و اون مانع میشد بغض گلومو گرفته بود لحنش خیلی قلبمو شکست میخاستم کلی باهاش حرف بزنم ولی میدونستم وقتی بیاد گریه نمیزاره حرف بزنم و از طرفی ام حقو بهش میدادم اما نمیخاستم کم بیارم

همه ی اینارو با ی لحن بد وتمسخر امیزی میگفت بیشتر از حرفاش لحنش اذیتم میکرد اما راست میگفت تقصیر منه ...

خب رفت چی خرید  

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706