2733
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
الانم خاهشن مثل بچه ها قهر نکن بزار حرفامونو بزنیم بهش گفتم ن دیگه من بچم ۵ سالمه اصلا براچی بامن می ...

اوووو،،، واقعا چقدر لوسی،،،،،، یکم دندون رو جیگر میزاشتی بعد م میگفتی سعیم میکنم حااا میخوام برم خونمون بعد سه روز مثل خودش باهاش برخورد میکردی سرد و کم حرف 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت همینکه از حرفای من اینجوری برداشت میکنی و شلوغ بازی درمیاری این همون چیزی ک من ازت میخام دیگه تکرارش نکنی اینارو بفهم گفتم باشه قبول من بچم تو ک تو ۳ماه نامزدی ام اینارو دیدی چرا اون موقع چیزی نگفتی ک الان انقد بهم توهین نکنی و نمیفهی نمیفهی راه نندازی 

2728
بچه بازی درمیارن بعد فکر میکنن همه مردم تو کف رابطه ان میخوان با رابطه بداخلاقیاشونو جبران کنن اه ا ...

خوب بجه است،،،،،، شما اشتباه نمیکنی تو زندگیت،،، من نمیکنم؟ بعد م نرفته که بگ بیا رابطه،،، قطعا تو اتاق گریه کرده شدهرم نازش کشیده کار به جای باریک کشیده 

2738

گفت اون موقع ازاین راستش این شیطونیات و یکم لوس بودنت خوشم میومد ولی الان دیگه از حد گذشته الان دیگه هیچی نگو فقط ب حرفامو رفتارت فکر کن ببین ب چ نتیجه ای میرسی تامن برم ی چیز بگیرم بیام 

فک نمیکنی زیادی خشنی؟😐

🤔

خشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عمق فاجعه رو درک کنی متوجه میشی چه انفاقهایی تو این جامعه داره میفته همینجوریه که امار طلاق داره میره بالا و به تبعش خیلی اتفاق بد دیگه....

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
خوب بجه است،،،،،، شما اشتباه نمیکنی تو زندگیت،،، من نمیکنم؟ بعد م نرفته که بگ بیا رابطه،،، قطعا تو ا ...

شمام که همش تو ذهنت جاهای باریکه 

تو هرجمله ده بار میگی جای باریک جای باریک 

من دارم میگم که دست از این بچه بازیا دربیاره شوشو جونشو زده نکنه😏

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
2706