2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون روال و رفتار و منشی که خود خواهرشوهرا با خانواده شوهرشون دارن‌.از عروسم همونطور بخوان

نه اینکه خودشون ۲۴ساعت با خانواده خودشون باشن

بعد با عروس بحث و جدل که چرا با خانوادتی

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
چه کم توقع😉

آهان یادم رفته بود شمردنم بلد باشه این خیلی مهمه

باباشم حتما خونه داشته باشه مستاجر نباشن

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2731
خواهر شوهرای من خدایی یکی از یکی دیگه بهترو ماه تر.... خوبی خوبی میاره... منم واسشون کم نمیزارم مادر ...

الان توی تومبون پسرخانواده عروسیه که بازنش خوبن😅😅😅🤣🤣

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
گل گفتی خخخخ من ک ۵ ماهه با زن داداشمو داداشم قهرم.راحتتتتتتت.

چراا

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐

احترام میزان بهش، به همون آندازه احتر ام بزاره، فکر نکنه بی احترامی می کنه بیشتر بهش بها میدن، نه دچار سو تفاهم شده، بچه آون نوه خانواده س، پس حق نداره محروم کنه خانواده همسر رو در حالی که بی دلیل هست 

همینکه تو زندگی هم دخالت نمیکنیم و احترام همو داریم واسم کافزه ما ی اختلافات جزیی با عروسمون داریم ک طبیعیه گذشته از این اختلافات ماهه و دوست داشتنی سه تا نوه واسمون اورده عین دسته گل تربیتشون کرده  با داری و نداری دادشم ساخته  خلاصه اینکه خیلی خانم خوبیه امیدوارم اونم قلبا در مورد ما چهارتا خواهر شوهر همین نظرو داشته باشه

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2738
آهان یادم رفته بود شمردنم بلد باشه این خیلی مهمه باباشم حتما خونه داشته باشه مستاجر نباشن   ...

اخه با خونه اونا چکار داریییی😆😆😆😂😂😁🤲🏻

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
اخه با خونه اونا چکار داریییی😆😆😆😂😂😁🤲🏻

آی نبودی پس  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
خوشم نمیاد از زنش..زنشم بهم حسودی میکنه دوبه هم زنی میکنه.کاری کرد داداشم باهام دعوا کنه بزنه تو گوش ...

واااا چکار کرد مگه؟؟؟

2706