2737
2739
تیکه بود😂

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵۰ گرم طلا نخواد. عروسی تو تالار نخواد و ۵۰۰ سکه مهریه نخواد میمونم نباشه    

چه کم توقع😉

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2731
2740
من ازخواهرشوهرام میخوام فقط نباشن .. فقط 

نمیشه که حالا که هستن😂

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐

انتظاری از جفت شون ندارم جز اینک هر دو منطقی باشن و همو درک کنن اون لحظه ک میخوان ناراحت شن خودشونو چند ثانیه بذارن جای طرف

یا وقتی میخوان حرفی بزنن چن ثانیع خودشونو جای اون شخص تصور کنن تمام مشکلات از بین میره...مهربون باشن خوبی کنن حسودی نکنن...همو دوسداشته باشن چون یک خانواده ان تو خانواده خود ادمم ناراحتی پیش میاد...همین😅به خانوادها احترام بذارن.

خواهر شوهرای من خدایی یکی از یکی دیگه بهترو ماه تر.... خوبی خوبی میاره... منم واسشون کم نمیزارم مادر شوهرمم اوووووووووماچ رو لپش  جیگر منه... البته همه آدما یه خوبیایی دارن یه بدیایی ام دارن این بندگان خدا هم همینطور اما تعداد خوبیاشون اینقدر زیاده که بدیا به چشم نمیان 

😎🤔

من یه خواهر شوهر دارم یه زن داداش از هردوشونم راضیم چون خودم هیچ کاری به کارشون ندارم ناگفته نماند که دوتاشونم به وقتش اذیتم کردن دیدن محل ندادم و کاریشون ندارم باهام خوب شدن الانم اصلا یادم نیست چکارم کردن فقط یادمه اذیت کردن

خوبی هایی که هممون میکنیم بهش روبدونه ونگه وظیفمونه.مارومثل خانوادش بدونه نه دشمن رازدارباشه وخودش روبالاترندونه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
هی غر نزنه. خواهراشو فکو فامیلشو تو سر داداشم نزنه. مثل مهمون نیاد بشینه اندازه خودش کار کنه

ینی باید کار کنه