2733
2739

سلام عزیزانم❤️

عزیزان امشب رأس ساعت ۲۲:۱۵ همگی با هم پنج بار دعای سریع الاجابه رو با هم با تمرکز کامل میخونیم.

در روایات آمده است که مردی خدمت حضرت امیرالمؤمنین(ع) شکایت کرد از دیر شدن جواب دعایش فرمود چرا نمی خوانی دعای سریع الاجابه را پرسید که آن کدام دعا است فرمود بگو:

اَللّهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ بِاِسْمِکَ الْعَظیمِ الْأَعْظَمِ الْأجَلِّ الْأَکْرَمِ الْمَخْزُونِ الْمَکْنُونِ النُّورِ الْحَقِّ الْبُرْهانِ الْمُبینِ الَّذی هُوَ نُورٌ مَعَ نُورٍ وَ

نُورٌ فی نُورٍ وَ نُورٌ عَلی کُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ فَوْقَ کُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ تُضیی ءُ بِهِ کُلُّ ظُلْمَهٍ وَ یُکْسَرُ بِهِ کُلُّ شِدَّهٍ وَ کُلُّ شَیْطانٍ مَریدٍ وَ کُلُّ جَبّارٍ

عَنیدٍ لاتَقَرُّبِهِ اَرْضٌ وَ لایَقُومُ بِهِ سَماءٌ وَیَاْمَنُ بِهِ کُلُّ خائِفٍ وَیَبْطُلُ بِهِ سِحْرُ کُلِّ ساحِرٍ وَبَغْیُ کُلِّ باغ وَحَسَدُ کُلُّ حاسِدٍ وَیَتَصَدَّعُ

لِعَظَمَتِهِ الْبَرُّوَ الْبَحْرُ وَیَسْتَقِلُّ بِهِ الْفُلْکُ وَ حَتّی حینَ یَتَکَلَّمُ بِهِ الْمَلَکُ فَلایَکُونُ لِلْمَوْجِ عَلَیْهِ سَبیلٌ وَ هُوَ اسْمُکَ الْأَعْظَمُ

الْأَعْظَمُ الْأَجَلُّ الْأَجَلُّ النُّورُ الْأَکْبَرُ الَّذی سَمَّیْتَ بِهِ نَفْسَکَ وَاسْتَوَیْتَ بِهِ عَلی عَرْشِکَ وَاَتَوَجَّهُ اِلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَ

اَسْئَلُکَ بِکَ وبِهِمْ اَنْ تُصَلَّیَ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تَفْعَلَ بی کَذا وَکَذا.

به جای کذا و کذا حاجت بخواهد.

اول از همه واسه سلامتی و فرج امام زمان همگی با هم دعا می کنیم❤️❤️❤️❤️
-دوستان مهربونم امیدوارم به زودی زود هرچه گره تو زندگیتونه باز بشه و شادی جاودانه نصیبتون بشه❤️
-امیدوارم بانوان منتظر سرزمینم سال۹۸ نینیشون تو بغل بگیرن و لذت دنیا رو ببرن❤️
امیدوارم مادران باردار خدا نینی سالم و صالح با زایمانی آسان و طی مسیر راحت بهشون هدیه بده❤️
امیدوارم دختران سرزمینم به زودی زود ازدواج موفق با کسی که لیاقتشون داره داشته باشن😍
امیدوارم هر کسی آرزوشه خونه دار بشه تو همین امسال تحقق پیدا کنه😘
امیدوارم مردهای سرزمینم همگی سرفراز و عاقبت بخیر و بهترین شغلها نصیبشون بشه🙏🌹🙏
خلاصه تک تکتون به هر آنچه در دل دارین به زودی زود برسین و از مشکلات نجات پیدا کنین❤️
لطفا تمام انسانهای روی کره خاکی مخصوصا دوستان تاپیک رو بیاد بیارید و در آخر و بعد از خودتون من حقیر😍

خدایا شکرت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
@مامانبزرگپانیذ     @سامارا     @فرانک20     @تنهایtanha &nb ...

سلام عزیز دلی چشم منم هستم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر