2737
2734
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 79 پست
سلام دختر گلم انشالله بحق اسما الحسنی که گره از کارت باز بشه لبت خندون ودلت شاد بشه وامیدت ناامید نش ...

ممنونم عزیزم

شوهرم بی اراده است

خرجیمونو پدرشوهرم میده، واسه همین داستان زیاد داریم.... 

اصلاً نمیتونم آینده ای باهاش متصور بشم! 

من عادت ندارم مشکلاتمو به خانوادم بگم.... 

اما اون و پدرش دو نفری با من که یه خانم هستم دعوا میکنن.... 

ازشون متنفر شدم دیگه.... 

تحمل تحقیر و توهیناشونو دیگه ندارم.... 

از همون اول نامزدی پدرشوهرم تصورش این بود میخام مهریه اجرا بزارم، یه حاج خانم عاقل مثه شما میگفت اینا از خودشون میترسن.... 

من گفتم یه کم بگذره منو بشناسه میفهمه اینطور نیست، چار ساله با پسرش زندگی کردم و با سختی های و شکستهاییی که تو زندگی خورد ساختم، اما هنوز حرفش همین بود، منم دیگه خسته شدم، میخام برم اجرا بزارم و از دستشون خلاص بشم! 

بعضی ها قدر محبت و دلسوزی رو نمیفهمن! 

ممنونم عزیزم شوهرم بی اراده است خرجیمونو پدرشوهرم میده، واسه همین داستان زیاد داریم....  اصل ...

ببین دختر گلم فقط مواظب باش به زندگی وجوانی ات خدشه وارد نشه اگه زندگی ت رو دوست داری برای ثبات وپایداریش بازم سنگ زیرین باش همیشه مادر خدابیامرزم میگفت ...  وقتی عصبانی بودم میخواستم مثلا جدا بشم .....میگفت تخت ت رو عوض میکنی بخت ت چی آیا عوض میشه وقتی بخت آدمی رو با گل غم وغصه ساخته شده صدتا شوهرم هم بکنیم همین آش وهمین کاسه 

با مشاوری که خبره هست مشورت بکن از رو عصبانیت تصمیم نگیر به شوهرت بگو تا مثلا یه هفته فرصت داری که اخلاق ورویه ات رو عوض کنی وگرنه چنین میکنم وچنان میکنم اگه واقعا از پدرش فاصله گرفت وآنطور که دوست داری شد ختم دعوا رو اعلام کن بازم یه فرصت بهش بده 

میدونم حق داری ناراحت بشی ولی بخدا هرجا بری آسمون همین رنگه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین دختر گلم فقط مواظب باش به زندگی وجوانی ات خدشه وارد نشه اگه زندگی ت رو دوست داری برای ثبات وپای ...

آره مامان جون واقعاً قبول دارم، زندگیم با رنج عجین شده، خاصیت این دنیاست دیگه، اما چه کنم.... 

بقول بکی از دوستان روانشناس مدل رنج کشیدن رو عوض میکنیم.... 

شوهرم آدم نرمالی نیست، چند ماهه بهش فرصت دادم.... 

بارها پدرش جلوش با من دعوا و بحث کرده، خودشو میکشه کنار و نمیگه بابا اگه حرفی داری با من بزن..... 

داستان زیاده زندگیم 

من یه دختر مستقل بودم، اما غرورمو و عزت نفسمو شکستن...... 

دعام کن مادر مهربان..... 

آره مامان جون واقعاً قبول دارم، زندگیم با رنج عجین شده، خاصیت این دنیاست دیگه، اما چه کنم....  ...

خدا کنه بحق شش گوشه قبر آقا امام حسین خدا دلت روشاد کنه وزندگی بر وفق مرادت بچرخه آمین آمین آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2728