2737
2734
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیز دلم،شبتون بخیر،ان شاءالله شما و همگی بچه ها امشب مورد دعای ویژه امام زمان باشید و حاجت روا ...

سلام به روی ماهت مهربونترینم

بک دنیا ممنون عزیز دلم واسه دعای دلنشینت همچنین شما عزیزم🙏🌹🙏😍❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2740

دعا خونده شد انشالله حاضرین وغایبین واونایی که التماس دعا گفتند وهمه حاجت روابشن بحق این دعا کسی دست خالی بیرون نره ازاین دعای دسته جمعی گل کلمیان هم روزسه شنبه پیروز وموفق بشه ویهانمهر مهربون ماهم بحق تاپیک های خوب وعرفانی اش همیشه وهمه وقت حاجت روابشه وموفق وخوشبخت......ومنه حقیر هم حاجت روابشم وگره از کارمون باز بشه آمین آمین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

انشاءلله همگی حاجت روابشین

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
دعا خونده شد انشالله حاضرین وغایبین واونایی که التماس دعا گفتند وهمه حاجت روابشن بحق این دعا کسی دست ...

قبول باشه تاج سرم

آمیییییییییین یا رب العالمیییییین

امیدوارم دوست مهربونم @گل_کلمیان_!    روز سه شنبه بهترین نتیجه رو بگیره و دلشاد بشه

یک دنیا ممنون عزیز دلم واسه دعای بینظیرتون

امیدوارم بحق اسامیه اعظم خدا شما هم به زودی زود حاجتروا بشین و گره از مشکلاتتون بصورت معجزه آسایی باز بشه،مرسی که هستین کنارمون همیشه🙏🌹🙏😍❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️