2737
2734
من ترجیح میدم تو بالشتم نگه دارم طلاهامو تا بدم بانک، مملکت خر تو خر شده یهو دیدی بانک گفت طلاها رو ...

اینقدر دزدی زیاد شده که کاره بس مسخره ایه این کار

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترجیح میدم تو بالشتم نگه دارم طلاهامو تا بدم بانک، مملکت خر تو خر شده یهو دیدی بانک گفت طلاها رو ...

انقدر دزد طلااا زیادشده که نگوووووو

شهرما حتی به خاطر طلا قتل اتفاق افتاده😔😔

2731
انقدر دزد طلااا زیادشده که نگوووووو شهرما حتی به خاطر طلا قتل اتفاق افتاده😔😔

اسمه این‌کار صندوق امانات گرفتن تو بانکه کار ندارن چی میزاری توش فقط دستگاههاشون باید ردش کنن

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببینید دو حالته یا طلا رو میذارید صندوق امانات بانک که اون صندوق حالت اجاره کردن هست یه مبلغی بنا به نوع بانک اول پرداخت میکنید و یه مبلغ هم ماهانه بعنوان اجاره صندوق اگر بعد از چند سال صندوق رو پس بدین اون مبلغ ودیعه اولیه رو بهتون برمیگردونن هر بانکی مبلغش متغاوته مثل تجارت یا ملی و صادرات و....  

یه حالت هم هست طلا رو میسپارید بانک کارگشایی براتون نگه میدارن و در ازاش بهتون وام میدن هر موقع وام رو برگردونید طلا رو هم پس میگیرین بازپرداخت وام یک مرحله ایه و. ماه به ماه نیست

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
2740
ببینید دو حالته یا طلا رو میذارید صندوق امانات بانک که اون صندوق حالت اجاره کردن هست یه مبلغی بنا به ...

ممنون عزیززززم😘😘😍😍

حالت دوم وامش سالانس یاتاهر وقت بخواهیه؟

به نظرشما کدوم بهتره؟

ممنون عزیززززم😘😘😍😍 حالت دوم وامش سالانس یاتاهر وقت بخواهیه؟ به نظرشما کدوم بهتره؟

عزیزم وامش دو مدله الان براتون توضیح میدم

راستش من قبلاخواهرم طلامیذاشت بانک پول میگرفت تازه وام هم روی طلابهش میدادن به گرمش بستگی داشت

دوست عزیزمون توضیح دادن  چند حالت داره این حالتس که شمامیگین پول میگیری موقع پس گرفتن طلا همه رو بایدبرگردونی

دوست عزیزمون توضیح دادن  چند حالت داره این حالتس که شمامیگین پول میگیری موقع پس گرفتن طلا همه ر ...

بله درسته توحالتی که پول میدی اجازه داری ازطلادرطول سال استفاده کنی امادرحالت دوم تاتسویه وام نمی تونی به طلات دست بزنی

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
ممنون عزیززززم😘😘😍😍 حالت دوم وامش سالانس یاتاهر وقت بخواهیه؟ به نظرشما کدوم بهتره؟

من صندوق داشتم والا تسویه کردم طلام رو گذاشتم کارگشایی وام گرفتم باز با پول وامه طلا خریدم بنظرم این مفیدتره دیگه اگر خدای نکرده مملکت بهم بریزه کارگشا و صندوق فرقی نداره لااقل یه پولی گرفته باشم نکه پول دستی هم بدم   

ضمنا یه فرق بزرگ که دارن صندوق رو. کسی نه چک میکنه چی داخلش میذاری نه تعهدی دارن در قبالش فقط خودتون میدونید چی داخلشه در واقع مدرکی در دست ندارید بگید اینا رو گذاشتم ولی بانک کارگشا براتون سند میزنه مثل یه قرارداد داخلش تعداد قطعه طلا وزن و نوعش رو مینویسه میده تحویلتون من این موردش خیالمو راحت کرد توی پست بعدی شرایط وام رو برات مینویسم

2706