2733
2734

البته اینم بگم سر سال اگر بخواید میتونید تسویه نکنید و یه سال دیگه تمدید کنید ولی خب هرچی زودتر بردارید سود کمتر و هرچی بیشتر بمونه سود بیشتر پس میدین  

18 درصد به نسبت تعداد روزهایی که طلا در گروه بانکه حساب میشه

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
عزیزم به تناسب طلایی که دارید وام تعلق میگیره مثلا برای پنجاه گرم میشه سه و پونصد و خب سودش هم به نس ...

درسته عزیزم

ولی اخه  سه تومن  و اینا  نمیزره ریسک کنم و  طلا بزارم ....

ممنون ک  راهنمایی کردی عزیزم😍😍😙😙😙

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته عزیزم ولی اخه  سه تومن  و اینا  نمیزره ریسک کنم و  طلا بزارم .... ممن ...

خواهش میکنم عزیزم اگر راهنمایی خواستین در خدمتم  

هر طور خودتون صلاح بدونید ولی بحث کلی این بود کسانی که میخوان طلا رو بانک بذارن بنظر من این روش بهتره وگرنه کسی نخواد بانک بذاره که دیگه هیچ قطعا پیش خودش مطمعنتره جای طلاها  

خواهش میکنم عزیزم اگر راهنمایی خواستین در خدمتم   هر طور خودتون صلاح بدونید ولی بحث کلی این بو ...

درسته  حرفتون  متین  و بجاست ..‌

مرسی ک مهربونی  عزیزدلممممم...❤❤❤

بهش فکر میکنم  عشقم👌👌👌👌👌

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2728
درسته  حرفتون  متین  و بجاست ..‌ مرسی ک مهربونی  عزیزدلممممم...❤❤❤ بهش فکر میک ...

موفق باشید دوستم  

نه دیگه مقدار طلایی که موجود دارید تحویل میدین همون لحظه قرارداد مشخصات طلا رو مینویسن  میتونی ...

بابت توضیحات کاملتون یه دنیاااااااااا ممنون😍😍😘😘😘💜🌺🌸💐🌷

بابت توضیحات کاملتون یه دنیاااااااااا ممنون😍😍😘😘😘💜🌺🌸💐🌷

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم        

2740
اینقدر دزدی زیاد شده که کاره بس مسخره ایه این کار

بهترینش اینه که اگه یه آشنای طلا فروش داشته باشی که از امنیت مغازه ش مطمئنی بدی بزاره گاوصندوقش، وگرنه واقعا به بانکا هم اعتمادی نیس، اینو که میگم واسه اینه که یه سال واقعا اینو گفتن، حرفش شد که طلاها رو ضبط کنن جاش پولشو بدن اونم به نرخ خرید همون موقعی که گذاشتن بانک! اون موقع این کارو نکردن ولی الان اوضاع بدجوری ریخته بهم اصن چیز بعیدی نیس، بعد میخای به کی شکایت کنی

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
ببخشید دوست عزیز بانک ملی شهرستانها همه این شرایط رو دارن ؟

اره عزیزم من خودم شهرستانم  

همه شهرستانا یه بانک ملی مرکزی دارن که شعبه کارگشایی داره