2737
2734

وامش دو مدله یکیش به ازا هر گرم طلا بیست تومن میدن با سود هفت درصد وام رو برمیگردونی یه مدل دیگه به ازا هر گزم هفتاد تومن میدن سودش 18 درصده تا یه سال طلا میمونه اگر نخوای برداری میری تمدید میکنی مجدد یه سال نگه میدارن واسه برداشت هم هر موقع بری اصل وام بعلاوه سود نسبت به تعداد روزایی که طلا رو نگه داشتن بهتون میدن  

مثال برات میزنم اگر شما ۱۴٠گرم طلا بذاری ده میلبون وام میدن سود یه سالش دو میلیونه اگر شش ماه تو بانک بمونه سودش یه تومن میشه

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
وامش دو مدله یکیش به ازا هر گرم طلا بیست تومن میدن با سود هفت درصد وام رو برمیگردونی یه مدل دیگه به ...

یعنی من اگه مثلا۱۴۰گرم طلابذارم ده تومن روگرفتم باید سالی دوتومن به بانک بدم یااین دوتومن رو بانک به من میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی من اگه مثلا۱۴۰گرم طلابذارم ده تومن روگرفتم باید سالی دوتومن به بانک بدم یااین دوتومن رو بانک به ...

نه دیگه شما ده میلیون وام میگیرید یک سال بعد بخوای پس بدی دوازده میلیون پس میدی یه مرحله ای نه ماه به ماه  

اگرم بخوای بجای دو تومن یه تونن سود وامتو بدی باید سر شش ماه تسویه کنی

2728
یعنی من اگه مثلا۱۴۰گرم طلابذارم ده تومن روگرفتم باید سالی دوتومن به بانک بدم یااین دوتومن رو بانک به ...

من پارسال وام رو گرفتم باهاش طلا خریدم اون موقع طلا گرمی 300بود خب یه سال طلام تو بانک بوده خیالم راحت بوده با پولش خرید کردم از خریدم نسبت به قیمت الان طلا سود هم کردم پس اگر دو تومن پس بدم بازم نفع کردم

اهان  متوجه شدم ممنون عزیزم بابت توضیحاتت😘

خواهش عزیزم زیاد بهتون زحمت دادم.. 

ضمنا اگر طلاتون بیشتر از ۱۴٠گرمه میتونید چندتا حساب باز کنید من بنام خودم و همسرم مادرم حساب باز کردم برا هر حساب ده تومن گرفتم

طلایی که باپول وام گرفتین رو بازم گذاستین تو صندوق بانک؟

اختیار با خودتونه نگه دارید یا استفاده کنید 

ولی سقف واسه هر نفر ۱۴٠گرم و ده میلیونه اگر بیشتر دارید مازاد ۱۴٠گرمتون رو بنام کسی که مورد اطمینانتون هست سپرده کنید و وامش رو بگیرید 

ببینید من پارسال با هر ده تومن حدود 33 گرم دیگه خریدم که الان با قیمت روز 14 میلیون می ارزه پس ده تومنم شده چهارده تومن بنابراین اگر دو تومن به بانکسود بدم بازم دو تومن سود کردم از هر حسابم

2738
طلایی که باپول وام گرفتین رو بازم گذاستین تو صندوق بانک؟

و البته اگر بجای یک سال سر شش ماه برم وامم ر و تسویه کنم بجای دو تومن یه تومن سود به بانک میدم و از چهارده تومن سه تومن خالص سود خودم میشه  

پس ببینید هم طلا جای مطمعن بوده هم بابتش قرارداد معتبر بانک دارم هم به ازای هر حساب 140 گرمی حداقل سه تومن سود کردم من سه تا حساب باز کردم بنام خودم و همسرم و مادرم

و البته اگر بجای یک سال سر شش ماه برم وامم ر و تسویه کنم بجای دو تومن یه تومن سود به بانک میدم و از ...

مثلا اگه من  ۹۰گرم طلا بذارم اون مقداری که بانک بهم میده رو هم بازم طلا بگیرم  میتونم ببرم به همون صندوق اضافه کنم؟

وامش دو مدله یکیش به ازا هر گرم طلا بیست تومن میدن با سود هفت درصد وام رو برمیگردونی یه مدل دیگه به ...

عزیزم   برای  ده تومن   چند گرم  طلا باید گذاشت 

واینکه  باید پول و کامل برگردونی قسطی و ماهیانه  نمیشه 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
مثلا اگه من  ۹۰گرم طلا بذارم اون مقداری که بانک بهم میده رو هم بازم طلا بگیرم  میتونم ببرم ...

نه دیگه مقدار طلایی که موجود دارید تحویل میدین همون لحظه قرارداد مشخصات طلا رو مینویسن 

میتونید بعدا که طلاتون زیاد بشه بنام کسی دیکه مجدد حساب باز کنید 

عزیزم   برای  ده تومن   چند گرم  طلا باید گذاشت  واینکه  باید پول و ک ...

143 گرم طلا بدید ده تومن وام میدن  

برای هر گرم هفتاد هزار تومن میدن مثلا برای صد گرم میشه هفت میلیون  

نخیر سودش رو یکجا پس میدین و طلا و همون لحظه پس میگیرین

143 گرم طلا بدید ده تومن وام میدن   برای هر گرم هفتاد هزار تومن میدن مثلا برای صد گرم میشه هفت ...

ممنون  دوست عزیزاز راهنماییت

۱۴۰  گرم ندارم😁☹😞....

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
ممنون  دوست عزیزاز راهنماییت ۱۴۰  گرم ندارم😁☹😞....

عزیزم به تناسب طلایی که دارید وام تعلق میگیره مثلا برای پنجاه گرم میشه سه و پونصد و خب سودش هم به نسبت کمتر میشه

2706