2733
2739
عنوان

میخام چاق شم ولی نمیشممم

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 42 پست
راسیپ خواب اور نیست؟ اشتهاتو  باز میکنه؟ مولتی ویتامین چی؟

اولش خواب آوره بعد عادت میکنی . کپسول یا قرص مولتی ویتامین

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ولی کسی ک استعدادچاقی نداشته باشه..ب سختی چاق میش ولی ب راحتی لاغرمیشه..من همینطوریم همه چی هم امتحان کردم چاق شدم و سریع لاغر شدم

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارتون بیاد، هزینه شم خیلی مناسبه واقعا🙂🙂🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2731

اول بگم من مردم...قبل غذا عرق یونجه بخورین....یا تخم شنبلیلرو اسیاب کنین ی قاشق چای خوری نیم ساعت قبل غذا با مربا بخورین  چون تلخه اینا باعث میشه اشتهاتون زیاد بشه...البته همراهش باید ورزشم بکنین تا همه بدنتون چاق بشه....شیرخشکم قبل خواب بخورین کمک میکنه

دقیقا...منم همینجوریم

بازم تو وزنت نسبت قدت خوبه...من ۱۶۸قدمه ۴۶وزنمه..

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
2738

من اینو تو همه تاپیک ها گفتم نمیدونم کسی بهش عمل کرده یا نه

اول یه آزمایش تیروئید باید بدید تا اگه مشکلی بود باید قرصشو مصرف کنید

دوم ورزشی مثل بدنسازی

بعده ورزش تو همون باشگاه حتما تغذیه بکنید

افزایش تعداد وعده های غذایی،مثل ۵ یا ۶ وعده

استفاده از یه مولتی ویتامین

شبا قبل خواب یه لیوان شیر 

ودر آخر اینکه صبر

انتظار نداشته باشید یه هفته بعده همه اینکارا هرکول بشید😆

بدنسازی با رعایت همه موارد بالا ۳ تا ۴ ماه بعد تاثیرشو میبینید ولی باید ادامه بدید

ولی چاق شدن به این روش بازگشت نداره که هیچ،بدنی خوش فرم و سفتی هم خواهید داشت

من میگما ولی نمیدونم کیا عمل میکنن بهش🙄

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)