2410
2553
عنوان

میخام چاق شم ولی نمیشممم

266 بازدید | 42 پست

دارم گریه میکنم خیلییی لاغرم دلم میخاد چاق شم تابحال طعم شیرینیه چاقیو نچشیدم...توروخدا هرکی میتونه کمکم کنه چیکار کنم ۱۰کیلو اینا چاق بشم شوهرم و خانوادش مسخرم میکنن دیگ روحیه و اعتماد ب نفس واسم نمونده😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اشتباه تو تو. اين نيس كه حاق نميشي 

اشتباهت تو عدم اعتماد بنفسه 

ني قليون هم ك بودي بايد اعتماد ب نفس داشته باشي

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
گریه نداره . منم لاغر بودم رفتم دکتر تغدیه خداروشکر دارم نتیجه میگیرم

واقعا؟فرم بدنتون چه مدلیه؟ازاینا که بیشتربالاتنه چاق میشه؟یا پایین تنه؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2714

منم همینطور فعلا دوهفته دارم جوانه گندم پودرش میخورم اما ج نداده

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
اشتباه تو تو. اين نيس كه حاق نميشي  اشتباهت تو عدم اعتماد بنفسه  ني قليون هم ك بودي بايد ...

اخه همه ادمای لاغرو مسخره میکنن منم ناخواسته خودمو میبازم...خواهر شوهرام تو پرن همش ب رخم میکشن 

واقعا؟فرم بدنتون چه مدلیه؟ازاینا که بیشتربالاتنه چاق میشه؟یا پایین تنه؟

بالا تنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
اخه همه ادمای لاغرو مسخره میکنن منم ناخواسته خودمو میبازم...خواهر شوهرام تو پرن همش ب رخم میکشن  ...

چاقها رو که بیشتر مسخره میکنن..لاغری خیلی هم خوبه..حسودیشون میشه بهت اگه هم چیزی میگن

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706