2733
2734
عنوان

میخام چاق شم ولی نمیشممم

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 42 پست
اخه همه ادمای لاغرو مسخره میکنن منم ناخواسته خودمو میبازم...خواهر شوهرام تو پرن همش ب رخم میکشن  ...

تو هم باربي بودنت رو به رخشون بكش😃

اوايل نامزديم نامزدم ميگفت چقدر شكم داري و اينا 

منم گفتم تو فاميلاتون هيچ كس مثه من خوش تيپ نيس 

ببين با...ن مو 

ببين ......

از اون توز ب بعد ديگخ بهم نگفته چاق 

تازه اگه انتقادي هم ب ظاهرم داشته گفته 

خيلي خوش تيپي شكمت هم كوچيك شه خوش تيپ تر ميشي 

شما هم بايد اينطور باشي

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قرص چاقی دست ساز عالیه ،،باور کن نتیجه تضمینیه قصد تبلیغ ندارم فقط میخام کمکت کنم،،من خودم کارم فروشه لباسه،،،اگه میخای ما یه زنی پیشمون قرص چاقی تولید میکنه گیاهی،،عااااااالیه من خودم استفاده کردم،،اگه دوست داشتی بیا پی وی برات با پست میفذستم

سفارش  👇

@Khodaye_mannn

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
2731
واقعا؟فرم بدنتون چه مدلیه؟ازاینا که بیشتربالاتنه چاق میشه؟یا پایین تنه؟

برای منم همش بالاتنه میشه پایین تنه ام ب شدت لاغر اما سینه ام بزرگ بازو ام همینطور

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

قرص مخمر آبجو از داروخانه يا عطاري بگير 

با غذات به جاي آب دوغ يا دلستر بخور 

بعد غذا هميشه يه چيز شيرين بخور 

شيرخشك مارك نان هم خيلي خوب و خوشمزه هست 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2740

منم لاغرم دارم پودر لیدی میل ک خانومای باردار میخورن..میخورم روم افتاده تو ده روز بدنم پرتر شده

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

عزیزم من باقرص مخمرابجوحسابی صورتم پرشد ویتامین ب هست کلا

دوهفته طول کشید تموم شدنش ۱۲کیلوبدون برگشت وزنم زیادشد سه سال پیش خورده بودما سی تاهست قرصاش روزی دوتامیخوردم دوهفته ای تموم شد همه میگفتن چی کارکردی دوهفته ای اینقد پرشده صورتت بدنت  عالیه داروخونه هست ۲۵تومنه

صورتم خیلی چاق شده

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
قرص مخمر آبجو از داروخانه يا عطاري بگير  با غذات به جاي آب دوغ يا دلستر بخور  بعد غذا هم ...

قرص مخمر هیچ تاثیری نداره من استفاده کردم

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
اخه اینا موندنی نیس موقته بعد ی مدت از بین میره 

دخترداییم ک استفاده کرده ازبین نرفته منم ادامه میدم ببینم چ میش

2706