1351
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

من یه مدت پای چپم ازقسمت کشاله رانم دردمیکردتاپایین رفتم دکترسونوهم دادم خوب بودخداروشکرگفت ازسرمایه بعدکه رعایت کردم خوب شد

ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
من یه مدت پای چپم ازقسمت کشاله رانم دردمیکردتاپایین رفتم دکترسونوهم دادم خوب بودخداروشکرگفت ازسرمایه ...

دقیقا جفت پاهام از قسمت کشاله درد میکنه ،الان که نمیشه واسه سرما باشه؟من خیلی گرماییم شب بدون شلوار میخوابم ممکنه واس این باشه؟

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نوید💙سودا💙سوگند
دقیقا جفت پاهام از قسمت کشاله درد میکنه ،الان که نمیشه واسه سرما باشه؟من خیلی گرماییم شب بدون شلوار ...

اره فکرکنم بخاطر همینه زیر باد کولرم ک میخوابیم بدتر میشه

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا جفت پاهام از قسمت کشاله درد میکنه ،الان که نمیشه واسه سرما باشه؟من خیلی گرماییم شب بدون شلوار ...

آره منم گرماییم.شباکه برم دوش بگیرم اگه پتوروم نندازم دردمیگیره.دردش دقیقاازقسمت گودی بین کشاله وشکمه تاپایین.رعایت کن یه چن وقت اگه خوب شدبدون ازسردیه

ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
1348

من حتی زمستوناکه میرفتم بیرون زیرشلوارم یه شلوارگرم میپوشیدم بااینکه بدم میومدولی مجبوربودم.چون پام خیلی بدجوردیگه دردمیکردوقتی هم گرمش میکردم میرفتم کناربخاری یاحوله گرم میزاشتم روپام دردش خیلی آروم میشد