2733
2734
عنوان

بنظرتون این منوتو چی بهش میرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 77 پست
سرور تمام برنامه هم۲۰:۳۰ عالی،پُر مغز،صادقانه و بدون جهت😂😂

خیلیم خوبه، انتقاد سازنده هم میکنن تازه 😂

کانالای صدا و سیما خداوکیلی شورشو دراوردن دیگه بابا...

یه کانالی چند وقت پیش اون دختره کوثر رو آورده بود که با شوهرش در ۱۴ سالگی ازدواج کرده بودن کلیپ داده بودن میگفتن ما کودکیم؟ ما آدمیم 😐

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا بی بی سی یه وقتایی یه جهت گیریایی داره که دقیقا معنا و مفهوم ****انگلیسی رو درک میکنی... معروف ...

چون ایران رو تخریب نمیکنه بهش میگن آیت الله. چون بی بی سی تا مستند نباشه حرف نمیزنه.باید مطمئن شه ولی خبلی تخریبش کردن

ب چیزی که‌میخواستن رسیدن  خودتحقیری تو‌ خیلی از مردم موج میزنه  اعتماد ب حکومت خیلی خیلی ...

دقیقا امریکا سعودی رو میدوشه میریزه تو منو تو احتکار کردن ارزاق ایرانی ها😀😀😀😀

ولی چه فایده همش دود میشه میره هوا

مردم به دولت اطمینان ندارن وگرنه باحکومت مسئله ای ندارن

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2728
خیلیم خوبه، انتقاد سازنده هم میکنن تازه 😂 کانالای صدا و سیما خداوکیلی شورشو دراوردن دیگه بابا... ...

من که نگاه میکنم سراسر اشک میشم

البته از خنده😅بده به فکر شادیِ مردمن؟

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
شما که چیزی سردرنمیاری اظهار نظرنکن والله نمیگن لالی

همین ک ی احمق مث تو سردربیاره واسه ایران کافیه تو از همون احمقهایی هستی ک از یخچالت فیلم میگیری میفرستی واسشون😂😂😂😂😂

👪
چون ایران رو تخریب نمیکنه بهش میگن آیت الله. چون بی بی سی تا مستند نباشه حرف نمیزنه.باید مطمئن شه ول ...

بی بی سی به نظرم فقط خبر نمیده. خبر رو با لحن جهت دار میده.

خبرگزاریایی مثل همین ایسنای خودمون (نمونه وطنی!) و فاکس و سی ان ان و فرانس ۲۴ میبینید که فقط خبر رو نوشته با شواهد.

بی بی سی، من و تو و صدای آمریکا و ایران اینترنشنال هیچ کدوم اون شکلی نیستن.

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2740
همین ک ی احمق مث تو سردربیاره واسه ایران کافیه تو از همون احمقهایی هستی ک از یخچالت فیلم میگیری میفر ...

توهینا رو موافق نیستم ولی ایول

همونایی که بعد میرن به یه بنده خدایی هم رأی میدن😀😀😀😀😀😀

من که نگاه میکنم سراسر اشک میشم البته از خنده😅بده به فکر شادیِ مردمن؟

خوبه دیگه سوژه واسه مردم ایجاد میکنن.

اون کارشناسه که میگفت شوهرتون دست بزن داره معتاده تشت شیر بذارید براش رو یادم اومد 😂

بعدم ۲۰:۳۰ اومد یه مستند از زندگی زنه با حاج آقاشون تهیه کرد 😑

دقیقا امریکا سعودی رو میدوشه میریزه تو منو تو احتکار کردن ارزاق ایرانی ها😀😀😀😀 ولی چه فایده همش ...

چی بگم والا 

هر رسانه ای  دنبال القا ارمان های خودشه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
توهینا رو موافق نیستم ولی ایول همونایی که بعد میرن به یه بنده خدایی هم رأی میدن😀😀😀😀😀😀

فشارش خیلی رفته بالا معلوم بود والا دیگه من با اخبار اینطرفم مخالفم دروغه بیشترش ولی خو اونام راست نمیگن همه چیزو دیگه

👪
فشارش خیلی رفته بالا معلوم بود والا دیگه من با اخبار اینطرفم مخالفم دروغه بیشترش ولی خو اونام راست ن ...

رسانه اینوری لااقل دروغ نمیگه

ولی لامصب خیلی  سانسور میکنه😁😁😁😁

یه پیج هست تو انیستا زود نیوز

وای مسخرشون میکنه انقدر باحاله که نگو

2706