2733
2734
عنوان

بنظرتون این منوتو چی بهش میرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 77 پست
من و تو مغرضه بی بی سی و ایران اینترنشنال خوبن.ولی منو تو از صدا و سیمای ایران بهتره

بخدا اینام خییییلی جو میدن وضعیت خوب نیست خودمون میدونیم ولی اینا دیگه گندشو درآوردن

👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا بی بی سی یه وقتایی یه جهت گیریایی داره که دقیقا معنا و مفهوم ****انگلیسی رو درک میکنی... معروف ...

به نظرمنم من و تو از بی بی سی بهتره

بی بی سی دیگه از رگ و ریشه همه چی رو بد و برعکس نشون میده اون چیزی که خودش میخوادرو میگه

2731

ب چیزی که‌میخواستن رسیدن 

خودتحقیری تو‌ خیلی از مردم موج میزنه 

اعتماد ب حکومت خیلی خیلی کمه حتی توساده ترین مسائل هم خیلی از مردم ب حکومت اعتماد ندارن 

از اون‌ور هم ک‌کارشناساشون مردمو گمراه میکنن 

ی برنامه بود ک کارشناسش می‌گفت مردم بهتره کالا برا خودشون انبار کنن بعد ب قیمت بالاتر بفروشند  این یعنی دعوت مستقیم به احتکار 

من خوشم نمیاد ازشون نه اینکه طرفدار پروپاقرص این سیستم حکومتی باشم اما اون وریا رو کلا قبول ندارم چون می‌دونم اصلا ب منفعت مردم فک نمیکنن. فقط دنبال اهداف خودشونن پولشونو از سعودی و انگلیسی میگیرن چرت و پرت تحویل میدن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من عاشق یالثاراتم  روزی دوبار برای تمدد اعصاب میخونمش😂😂

نکته برداری میکنم من 😂

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
برنامه های داخلی به نظرم خنده دارتره یاد آهنگ طالب زاده میفتم همه چی آرومههههه من چقدر خوشحالممممم ...

بزنم. شبکه. ۴‌ ببینن‌.   راستی‌ اخبار‌ ۲۰:۳۰ رو‌‌ یادتون‌. نره‌ 

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
برنامه های داخلی به نظرم خنده دارتره یاد آهنگ طالب زاده میفتم همه چی آرومههههه من چقدر خوشحالممممم ...

هردوطرف جو میدن ولی اینا نمیدونم اوسر دنیا چرا اینقد شورمیزنن گندزدن دیگه همه میدونن دروغ زیاد میگن

👪
والا فقط تلاش میکنن ایران رو بکوبن مردم رو تحریک کنن

ازشبکه ای که بودجه شو اسرائیل تامین میکنه وپشت صحنه ش تماما بهایی هستن غیرازاین انتظاری نیست

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
مخضوصا روزنامه کیهان شیشه رو برق میندازه😄

من میندازم زیر قفس مرغ عشقم، بسیار کاربردیه

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
من میندازم زیر قفس مرغ عشقم، بسیار کاربردیه

سرور تمام برنامه هم۲۰:۳۰

عالی،پُر مغز،صادقانه و بدون جهت😂😂

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
ما ن اینوریا میبینیم ن اونوریا تی وی نداریم اصلا😁

بهترین کارو‌میکنی  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.