2733
2739
چه شوهر خوبی داری یعنی از 400 تومن باقی مانده نصفش میده شماااا خوشبحالت فردا پس فردا پولدارشدید چقد ...

اونموقع میکنش ۱ دهم😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چطور با حقوق ۱۸۰۰ زندگی رو می چرخونید ماهی ۲ تومن تنها خرج ماشینم میشه 

کارتون چیه؟ افرین ک درامد دارید خودتون

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740
من چيزى به عنوان پول تو جيبى ندارم ,پول شوهرم بده بهم سريع پس اندازش ميکنم ,حتى با5تومان  10توم ...

دیقیقا منم همین طوری هستم صدالبته جمع میکنم وقتی مبلغ قابل توجهی شد یک وسیله برای خونه میخرم

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

ان شاء الله تا سالیااااان ساااال کنار هم خوشحال و خوشبخت زندگی کنید

همسرت دوست داره و دست و دلبازه چون نصف پس اندازتون رو میده به شما.مبلغش مهم نیست چقدره، مهم اینه که نصف کل پس اندازتون در ماه برای شماست.

ان شاء الله برکتش چندین و چندبرابر باشه

ان شاء الله تا سالیااااان ساااال کنار هم خوشحال و خوشبخت زندگی کنید همسرت دست و دلبازه چون نصف پس ا ...

انشالله عزیزدلم امیدوارم انرژی دعای قشنگت هزاران برابر برای خودت اتفاق بیفته عزیزم💗💗💗

2706