2733
2739
درستش همینه 

گفتم الان میخوای بگی مگه اون وظیفه داره..خب خودت کار کن😩😩😩

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تاپیکای پول بودم همه از دم میگرفتن ماهی فلان و فلان حالا که من میخام بگیرم شد عجایب😶😶😶

بگیر عزیزم زن تویی عزیزم😁

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

من چيزى به عنوان پول تو جيبى ندارم ,پول شوهرم بده بهم سريع پس اندازش ميکنم ,حتى با5تومان  10تومان  جمع ميکنم ,هروقت هم پول بخام ازش ميگيرم ,

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
من چيزى به عنوان پول تو جيبى ندارم ,پول شوهرم بده بهم سريع پس اندازش ميکنم ,حتى با5تومان  10توم ...

عزیزم‌بعضی آقایون پول دست خودشونه

2738

چه شوهر خوبی داری یعنی از 400 تومن باقی مانده نصفش میده شماااا

خوشبحالت فردا پس فردا پولدارشدید چقدر می تونی کاسب بشی   فکر کن نصف خونه و ماشین و مغازه و درامدکارخونه میده بهت  

قدرش بدون استارتر  ادم وقتی دستش تنگه از مالش میگذره خیلی ارزش داره تا اونی که پولدار و مقداری از پولش بده

2706