2737
2734
بیشتر خرج بنزین میشه یدونه سواری دارم دست خودمه یدونه هم وانت واسه کار 

راننده وانتم خودتونید؟ چون من ب شوهرم میگفتم وانت بخریم بدیم کارکنن هی میگفت نه/ ماشین دست بقیه باشه چیزی ب ادم نمیرسه و خرجش بیشتر میشه و....نمی صرفه

چطوری میشه از وانت پول دراورد؟ باید دست کی داد؟ یا تو چه کاری زدش؟

ببخشید سوالام زیادشد...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
دقیقا شغل همسر منم ازاده

آخه  شغل آزاد ماهيانه ثابتى ندارى ,چطور شما پس اينقدر دقيق حسابش کردى؟

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نونوایی کار میکنن عزیزم

میتونی کیکی کولوچه ای بپزی بدی بفروشه همونجا سودش بیشتره

یا یکسری نون سنتی بخرید بیارید، نون با شوید، با جو....کنار همون نونها بزارید ، با یه سود کم بفروشید

خلاصه ب فکر کسب درامد بیشتر از همونجا باش ننه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740
میتونی کیکی کولوچه ای بپزی بدی بفروشه همونجا سودش بیشتره یا یکسری نون سنتی بخرید بیارید، نون با شوی ...

اگه مغازه واسه خودشون باشه دیگه!! در غیر این صورت در بهترین حالت باید ب صاحب مغازه ی پولی هم بدن