2733
2739
عنوان

وااا چرا اینجوری میشه همش؟ واسه شمام پیش میاد؟😣

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 21 پست
دقیقا ولی خب بعضی کارا مثل پیدا کردن شغل نیاز به برنامه ریزی و فکر کردن داره اگه راهی واسه این مشک ...

خودمم در به در راه حلم.

درست میگی.

ما چند ماه برنامه ریزی میکردیم و بهترین خونه رو تصور میکردم که چقد دوسش دارمو اینا.

ولی یه خونه به پستمون خورد و مجبوری خریدیمش اصصصلا دوسش ندارم هیچ راهیم ندارییم دیگه 

واقعا نمیدونم چکار کنم 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خودمم در به در راه حلم. درست میگی. ما چند ماه برنامه ریزی میکردیم و بهترین خونه رو تصور میکردم که ...

اره بابا بنظرم این که میگن قانون جذب و فلان

تصورش کن عملی میشه چرته

واسه ما که برعکسه

هروقت با خودم میگم نمیشه برعکس میشه😑

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
بخدا هممممیشه برا من اینجوریه .

😂😂😂😂

ولی نگران دعواهاتون نباش عزیزم

یجایی خوندم اگه بحث تو زندگی مشترک نباشه واسه مرد هیجان نداره دلسرد میشه

وجود بحثای کوچیک هرازگاهی لازمه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2731
ارجاعت میدم به این جمله خودت : یعنی انگار دست به طلا میزنم خاک میشه

قانع شدم😂