2733
2734

هر تصمیمی میگیرم فرداش خراب میشه

هرکاری میخوام انجام بدم محاله یه مشکلی پیش نیاد 

واسه شغلم خیلی تلاش کردم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم

اما دوستم با این که میدیدم مثل من دنبالش نبود

سریع یه کار خوب پیدا کرد.

یعنی انگار دست به طلا میزنم خاک میشه

بچه ها چیکار کنم؟

بنظرتون چرا اینجوری میشم همش؟ دعایی چیزی بلدید که این طلسمو باطل کنه؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون توقبلش به انجام نشدنشم فکرمیکنی. ازقانون جذب استفاده کن

نه بخدا من وقتی میخوام یکاری انجام بدم خیلی انرژی و انگیزه دارم ولی چه فایده که در هر صورت نا امید میشم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2740
شما توی ذهنت اینو باور کردی که هرگز موفق نمیشی و شانس نداری...کائنات هم جوری برات رقم میزنه که به ای ...

نه باور کن اینجوری نیس

همش تو ذهنم تصورش میکنم

برنامه میریزم

خوشحال میشم

بعد مثلا زنگ میزنن میگن کنسله 

اگه ب کسی هم بگی قبل انجام اونم نشدمیاره..

خیلی وقتا هم نگفتم و بازم بهم خورده

بنظرت طلسمی چیزی شدم؟

بخدامنم همینجوریم مثلا میگم خب فردا بریم تفریح 

فرداش یه مشکلی پیش میاد نمیه.

میگم فردا فلان غذارو درست کنم نمیشه

میگم فردا خونه بشورم اب قطع میشه.

یا میگم فردا برم فلان لباسو بخرم هزازتومن پولم برام نمیمونه اصلا هررررررچی که نیگم نمیشه شوهرمم همینجوره.

دیگه تصمیم گرفتیم همه کارامونو یهویی انجام بدیم به هرکاری فکر میکنیم نمیشه .

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
بخدامنم همینجوریم مثلا میگم خب فردا بریم تفریح  فرداش یه مشکلی پیش میاد نمیه. میگم فردا فلان ...

دقیقا

ولی خب بعضی کارا مثل پیدا کردن شغل نیاز به برنامه ریزی و فکر کردن داره

اگه راهی واسه این مشکل پیدا کردی

به منم بگو لطفا

یا تو تاپیکاش تگم کن مرسی💜

مثلا دیروز صبح تو ذهنم میگفتم یه مدته اصلا با شوهرم بحث نداشتم خدایا شکرت به شب نکشید بحث بدی باهم داشتیم و الان قهریم.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
مثلا دیروز صبح تو ذهنم میگفتم یه مدته اصلا با شوهرم بحث نداشتم خدایا شکرت به شب نکشید بحث بدی باهم د ...

این واسه همه پیش میاد😂

2706