1920
1924
عنوان

از چیا زدین؟؟؟

948 بازدید | 77 پست

تو گرونیای اخیر از چه چیزایی زدین تو زندگیتون؟

چیا رو حذف کردین؟

اصن رو روال زندگیتون تاثیر داشته یا نه؟

طرف ما شب نیست🌸چخماق ها کنار فتیله بی طاقتند🌸خشم کوچه در دست توست🌸در لبان تو🌸شعر روشن صیقل میخورد🌸من تو را دوست میدارم و شب از ظلمت خود وحشت میکند.

نترکم صلوات😀

طرف ما شب نیست🌸چخماق ها کنار فتیله بی طاقتند🌸خشم کوچه در دست توست🌸در لبان تو🌸شعر روشن صیقل میخورد🌸من تو را دوست میدارم و شب از ظلمت خود وحشت میکند.

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

با اینکه نیاز مالی ندارم ولی از خریدای اضافی پوشاکم زدم. نمیدونم چرا ولی بیشتر به این خاطر اینکارو کردم که میگم خدارو خوش نمیاد یکی به نون شبش محتاج باشه و من با وجود داشتن لباس بازم بخاطر هوس خودم برم لباس اضافی بخرم

میوه گوشت 😕

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
1911
1904
خخیلی تاثیر داشته همه اش داریم حساب کتاب میکنیم قبلا باخیال راحت خرج میکردیم
آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

قبل از این گرونی‌ها هم ولخرج نبودم

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙 (پسرم اوتیسمِ و به خاطر سختی‌هایی که میکشم ممکنه تو بعضی از تاپیکا درد دل کنم و بگم بچه اصلا خوب نیست و دردسره، این حرفا به معنیِ این نیست که فرشته‌های زندگیم‌و دوست نداشته باشم... فقط به عنوان یه مادر خسته درد دل میکنم... کسایی که بچه‌های سالم دارن هم از این حرفا میزنن، من و امثال من که جای خود داریم...در آخر میگم برای من و پسرکم انرژی مثبت بفرستید که زود خوب شه)💙
1918