2737
2734
عنوان

خانومابیایین

79 بازدید | 10 پست

سلام خانوما

من دخترخالم باشوهرش مشکل داره.سیاست نداره اصلا بلدنیست چجوری باشوهرش رفتار کنه

میخایم بدون اینکه کسی بدونه بریم پیش ی مشاور خانواده کمک کنه.نظرتون چیه؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
عاااالی

جدی؟میتونن کمکش کنن؟؟یادش بدن چجوری باشوهرش رفتار کنه؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره دیگه کار مشاور خانواده مشاوره دادن.بهتر خودش و شوهرش دوتایی برن

شوهرش اصلانمیاد

اصلانمیخایم ب شوهرش بگیم ک میریم

2738
پس خودش بره انشالله ک مشکلشون حل بشه.

انشالله.اونجا باید کل زندگیت رو تعریف کنی؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2875000/لطفا-میشه-برام-سوره-حشر-بخونید-39نفر-میخام

ببخشید استارتر دوستای گلم میشه بیاین تاپیکم سوره حشر بخونید برام....

استارتر اگه دوست نداشتی باشه اینجا پیام بفرست حذف میکنم

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry