2752
2739

مثلا ۸۰ میلیون تو کارتم دارم همه میگن خوش بحالت فلان کن بهمان کن ...ولی من اصلا احساس پول داشتن ندارم همش حس میکنم فقیرم !( مهریه ی توافقی بود این پول )

حس میکنم یه چیزی توم‌ مرده:)

وقتی میبینم بعضیا چقد واسه زندگی تلاش میکنن برام عجیب میاد فک میکنم اونا دارن اشتباه میکنن ...مثلا تلاش میکنن پزشک بشن ... تلاش میکنن ماشین بخرن .. خونه میخرن ... من حتی خرید کردن رو هم بی ارزش می‌دونم میگم چرا آدما تلاش میکنن ؟ چرا خودشونو ناراحت می‌کنن؟ چرا قهر میکنن؟ چرا دل میشکنن؟ میگم چرا بقیع مثل من بیخیال نمیشینن سرجاشون منتظر مرگ باشن 

خدایی یعنی من افسردم؟ 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

🫠🫠🫠خداییش اگه افسرده نیستی پس چییی

آخه واقعا زندگی کردن چه معنی ای میده ،😶‍🌫️

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
2731

منم همینم ☹️🥲گاهی دلم میخاد برم بیرون اما میزم خوش نمیگذره میخام برگردم خونه میام خونه حس هیچی دلم میخاد بخابم بلندنشم☹️حوصله هیچ کاریو ندارم 

واقعا ذوق هیچیو ندارم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
افسرده ای.پولتو طلا بگیر ضرر نکنی.

حتی ضرر و ابن چیزا رو هم مهم نمیدونم 😂 نمیدونم چمه اصلا هم حوصله ی دکتر رفتن ندارم ،😐 کلا بی حال و بی انرژی 

بی دلیل به دنیا اومدی ،چرا مادرت بخاطر بدنیا اومدن تو اینقدر درد کشیده ?

همین دیگه سوال منم همینه که این دنیا مگه چیه که بخاطرش درد زایمان بکشیم یکی دیگه هم بیاد بع این دنیا اونم ناراضی باشه از به دنیا اومدن 

چرا آدما جمعیت زیاد میکنن همه چی برام بی ارزش به چشم میاد 

منم همینم ☹️🥲گاهی دلم میخاد برم بیرون اما میزم خوش نمیگذره میخام برگردم خونه میام خونه حس هیچی دلم ...

منم فقط میخام بخابم ...انگیزه و ذوق هیچی رو ندارم 

حقم داری  اخه ۸۰  میلیون  چیه  ادم  روحیش  تو طلاق  نابود میشه&nb ...

خانوادم هم کنترل گر و زن ستیزن. گاهی میخام ماشین بخرم راحت و آزاد بشم از قید و بند هاشون گاهی میگم ولش بهتره بشینم سرجام