2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 سلام. مصرف هپارین یا انوکساپارین یا آ.اس.آ درمان وضعیت شماست که بارداری بی ضرر هست. جهت اطلاعا ...

سلام ببخشد من هم سقط مکرر هستم چندتا آزمایش دادم میتونید ب من هم کمک کنید

درود و ارج فراوان. واکسنتان را حتما بزنید. برای چنین مواردی توصیه کلی برای بارداری استفاده از آسپرین ...

سلام آقای دکتر میتونم یه سؤال بپرسم ؟؟؟ خیلی تو این شرایط به راهنمایی شما نیاز دارم 

2740
سلام. به زبان خیلی ساده خون شما کمی زودتر لخته میشود. در سنین پایین بصورت سقط و ناباروری خودش را نشا ...

سلام دکتر..تو ازمایش انعقادی من و همسرم..جهش مشترک داریم...فاکتورmthfr677هردومون هتروزیگوت هست باید چیکار کنم...سابقه ۳تا سقط داشتم..دوتای اولی ایست قلبی تو ۱۳هفته...سومی با وجود زدن امپول انوکسا۴۰۰۰و اسپرین ۸۰ ناهنجاری قلبی داشت با مجوز سقط کردم...توروخدا بهم بگین باید چیکار کنم

سلام. به زبان خیلی ساده خون شما کمی زودتر لخته میشود. در سنین پایین بصورت سقط و ناباروری خودش را نشا ...

و اینکه ازمایش کاریوتایپم هردومون دادیم نرمال بود..بار دوم ک سقط کردم جنین و دادم ازمایش گفتن ک سالم بوده از نظر کروموزمی..یه مشاور ژنتیک بهم گفت چون mthfr677هردومون هتروزیگوت هست نباید فولیک اسید بخورم بجاش متیل فولات گفتن مصرف کنم...درسته؟؟؟؟توروخدا راهنماییم کنین

و اینکه ازمایش کاریوتایپم هردومون دادیم نرمال بود..بار دوم ک سقط کردم جنین و دادم ازمایش گفتن ک سالم ...

سلام وقتتون بخیر.میبخشید من توی mrhfr c677t هتروزیگوت هستم .سقط مکرر دارم.شما میدونید پیش چه دکتر ی باید برم ؟ایا همسرم هم باید آزمایش بده 

سلام وقتتون بخیر.میبخشید من توی mrhfr c677t هتروزیگوت هستم .سقط مکرر دارم.شما میدونید پیش چه دکتر ی ...

باید انوکسا بزنی تو حاملگی و اسپرین بخوری..من و شوهرم این ازمایش و دادیم هردومون تو این جهش مشترک بودیم دکتر گف ابن داروهارو باید مصرف کنم..مشکل حادی نیست..چنتا سقط داشتی و چند هفتگی سقط کردی

2706