2733
2734
تو پیام خصوصی بفرست شاید ۶۰۰۰ لازم باشه بزنی  اره درست می گی دکترها هم ادا و اصول های خودشون ...

راستی من در مورد mthfrخیلی تحقیق کردم و قبل از آزمایشات سقط مکرر میدونستم که اختلال نقص توجه دارم. تو جامعه ما وقتی به لحاظ تحصیلی و شغلی جایگاهی دادی باورشون نمیشه که تو هم ممکنه اختلالی چیزی داشته باشی. خانواده من هم چون فکر میکردن من تا دکتری اومدم حتما خیلی راحت بوده برام درس خوندن خواستم بهت بگم علائم افسردگی دائمی ضعف حافظه عدم پاکسازی کامل بدن و ده ها مورد دیگه حتی خطر سکته قلبی و مغزی... مال همین موتاسیون کوچولو و سقط تنها یکی از علامت های اونه. و این موتاسیون به صورت وراثت منتقل میشه پس احتمال وجودش در بچه های ما هست بعدها که بچمون بزرگ بشه موقع شروع بازی و درس خوندنش علائم رو میتونیم بفهمیم عدم تمرکز و .. اینو نشون میده من خودم با سختی بسیار زیادی درس خوندم. و همیشه دیگران میگفتن چرا اینقدر فکر میکنی در حالی که بدن ما نمیتونه فولات رو درست بشکنه و در ادامه دوپامین و سروتونین بدن ما سطح تولیدش پایین. و خوردن فولیک اسید برای ما سم چون تجزیه نمیشه و فقط به سموم بدن ما اضافه میکنه. پس حتما این آزمایش رو برای بچتون انجام بدین من هنوز دکتر خون خوب و آگاه پیدا نکردم این اطلاعات هم اگه به دکتر زنان بگین اصلا اطلاعی نداره متاسفانه سطح دانش دکترها خیلی پایین و یا اصلا اطلاعات کافی ندارن و در واقع فیلد تخصصی زنان هم توضیح اینها نیسا پس باید خودمون پیگیر باشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
Marmar جان من سال۱۴۰۰بدون هیچ دارویی حامله شدم و بچم اسفند بدنیااومد،فقط آمپول آنوکساپارین از اول حا ...

سلام عزیزم خداروشکر نتیجه گرفتی ببخشید سرم چن تا شیشه میزدین هر ماه؟

الهی و ربی من لی غیرک