2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام اقای دکتر منم سه تا سقط داشتم ازمایش داادم جند تا جهش انعقادی دارم گفتن آ س آ و هپارین باید است ...

سلام. وقت بخیر

معمولا ب6 و ب12 کمک کننده هستند. با توجه به ژنهای درگیر، یک فوق تخصص هماتولوژی (خون) خیلی بهتر میتونه شما رو راهنمایی بکنه. شما سر فرصت به یک فوق تخصص هماتولوژی مراجعه بفرمایید و تا اون موقع آسپیرین و اسیدفولیک 1 میلی و ویتامینهای ب6 و ب12 رو مصرف کنید

دکتر کامران بهادری مشاور ژنتیک بالینی و پزشکی بیمارستان فوق تخصصی زنان صارم
سلام. وقت بخیر معمولا ب6 و ب12 کمک کننده هستند. با توجه به ژنهای درگیر، یک فوق تخصص هماتولوژی (خون) ...

سلام اقای دکتر میشه لطفا جواب ازمایشهای منم ببینید 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
سلام. وقت بخیر معمولا ب6 و ب12 کمک کننده هستند. با توجه به ژنهای درگیر، یک فوق تخصص هماتولوژی (خون) ...

دوتا سقط داشتم

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
2740

سلام برهنگی دوستان من دوتاسقط داشتن شوهرم واریکوسل داره خودمم کم کاری تیروئید دارم که ازوقتی سقط داشتم گرفتم که با قرص کنترل شده سقط هام می‌تونه مشکل دیگه ای هم داشته باشه باید چه آزمایش هایی بدم خیلی حالم گرفته ست 

هردوسقطم سن جنین با سونو فرق داشت یکی سه هفته فرق داشت که طبق پریودی تو ده هفته سقط کردم یکی هم الان بوده که تو هشت هفته بوده البته طبق سونو تو شش هفته بوده هردو هم لکه بینی داشتم بعد افتادم به خونریزی

هردوسقطم سن جنین با سونو فرق داشت یکی سه هفته فرق داشت که طبق پریودی تو ده هفته سقط کردم یکی هم الان ...

هر دو قلب تشکیل شده بود؟

من تو یک گروهی عضوم اگه می خوای ایدی ت ل گ رو بده