2737
2739
عنوان

((امشب بيايد از دوستاتون كه فوت كردن بگيد و دليل فوتشون))

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 100 پست

دوستم تو دوران راهنمایی سرطان روده بزرگ داشت فوت کرد بیچاره خیییییلی اررو داشت دلش میخواست دروازه بان بشه تو فوتبال دختر خوبی بود وقتی یادش می افتم دلم میگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم و خواهرش دوتا دختر جوون بودن تو جاده چالوس با سرعت زیاد میپیچن درا باز میشن پرت میشن بیرون از ماشین هردوتا هم فوت کردن😔

همکلاسی پارسال دخترم سرطان داشت چندماه پیش فوت کرد طفلک خیلی خوشگل بود😔

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2742

تو فامیل که عمر زیر 76-7 سال نداریم خدا حفظشون کنه تا 98 داریم الان

ولی یکی از دوستام که خیلی عزیز بود خودکشی کرد. شیر گازو باز گذاشت. اینستاشم نبست هنوز پیاماشو فیلماش و عکساش هست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

تاحالا به اين فكر كرديد كه شايد خيلي از اونايي كه از ابتدايي تا دبيرستان باهاشون همكلاس بوديم الان فوت شدن

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2738
دلیل تصادفشون قطعا به خاطر نداشتن اعتقاد نبوده سرنوشتشون‌بوده

بله درسته

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
تاحالا به اين فكر كرديد كه شايد خيلي از اونايي كه از ابتدايي تا دبيرستان باهاشون همكلاس بوديم الان ف ...

فکر نکنم

چون من با بیشترشون دورادور در ارتباطم

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
من سوم راهنمایی بودیم دختره روز عاشورا عقد کنون برا خواهرش گرفته بودن اصلا اعتقاد نداشتن به دین بعد ...

البته علت مرگ تصادف بوده

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2706