2733
2734
عنوان

((امشب بيايد از دوستاتون كه فوت كردن بگيد و دليل فوتشون))

| مشاهده متن کامل بحث + 2307 بازدید | 100 پست

دوستم رو پنجره مینشست عادتش بود کلا تو مدرسه ام رو پنجره مینشست هرچی میگفتیم نکن گوش نمیکرد بنده خدا داشت با شوهرش صحبت میکرد بحثشون شد از پنجره پرت شد دستشو لب پنجره نگه داشت مامانشو صدا زد زور مامان نرسید کمک بچش کنه افتاد مرد خدا بیامرزه.

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

مگه تاپیک غمگین تر از اینم داریم

آخه این چیه

به اندازه کافی غم و غصه داریم حالا بیایم از این چیزام بخونیم کلا افسرده بشیم

واقعا که

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدته همش ارزوی مرگ میکنم.الان که اومدماینجا دیدم مرگ چقدر راحته.چقدر من دور میدیدمش.واقعا خدایا شکرت بخواطر نفس کشیدنم

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
2731

یه دوست داشتم تو کلاس کنکور باهاش دوست شدم.البته ۵.۶ سال از من بزرگتر بود.یکیو دوست داشت چند سال ....با کلی بدبختی به هم رسیدن بعد یه ماه شنیدم میرفتن مسافرت تصادف کردن دوست فوت شد😓

2738

دوستام همه زندن  

ولي يه كي از اقوام شوهر خالم 

زنشو بخاطر طلا كشت بردع بود انداخته بود تو بيابون بد تازه شكايتم كرده بود كه زنم فراركرده رفته از خونه

فككن😐😱

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
اووم 😙😙😙

عععع وا میگم چه آشنایی😂پ همونی

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
دوست منم چون داداشش با دوست پسرش دیده بودتش توی خونه خیلی تحت فشارش گذاشتن خودکشی کرد

بعضي خانواده ها خيلي نامردن😔😔😔

منم تو يه همچين روزايي بودم

خودكشي كردم ولي زنده موندم

منم يك سال همش خانوادم پيشم بودن

هيچ جا نميذاشتن برم

خودشونم تو خونه تنهام نميذاشتن

اگرم كاري پيش ميومد كه بايد ميرفتن درارو صد تا قفل ميزدن و تلفن رو برميداشتن

زنداني بود برا خودش😔😔😔

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2706