2737
2734
عنوان

((امشب بيايد از دوستاتون كه فوت كردن بگيد و دليل فوتشون))

| مشاهده متن کامل بحث + 2307 بازدید | 100 پست

همکلاسی دبستانم امسال باشوهرش دعواش میشه بعد میره ب بچش شیر میده بعدش میره نفت برمیداره خودشو میسوزونه 

یکی از اقواممونم سر ی مشکل باشوهرش و خونواده شوهرش چون خیلی اذیتش میکردن میره تو حموم حمومو میبنده خودشو میسوزونه تا درش میارن 95%سوخته بود فقط پاهاش مونده بودن بیچاره دختره 18سالش بود 😞

یبار خواهرم دخترش بیمارستان عمل کرد چن روز اونحا بود گفت رفتم دارو بگیرم طبقه پایین بیمارستان سروصدا بود دیدم ی چیزی سیاهی روو تخته خواهرم گف اینقد حالم بد شد بیمارستان قبولش نمیکرده ی دختره بوده با داداشش بحثش میشه خودشو اتیش زده بود همون موقع دختره میمره اینقد جیغ میزدن گریه میکردن بعد داداشای دیگش افتادن روو سر برادر کوچیکه اینقد زدنش اون پسره هم گریه میکرده پشیمون بودخ ک خواهرم ب نگهبانا میگه برید کمکش کنین کشتن بعضی برادرا نفهمن شعور ندارن گیر الکی میدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خدا مرگ هیچ بچه ای رو به پدر و مادر نشون نده تاپیکت سرشار از انرژی منفی بود دوستم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
روز عاشورا کدوم تالاری بازه اخه؟؟🤥

تالار نبود تو یه پارکینگ ارگس اینا اماده کرده بودن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2731
تالار نبود تو یه پارکینگ ارگس اینا اماده کرده بودن

کجا بود پارکینگشون! نه تنها حکومت هرگز اجازه نمیداد همچین مراسمی برگزار بشه بلکه حتی خود مردم هم ساکت نمی موندند واسه همچین بی حرمتی.اصلا برام باور پذیر نیست

کجا بود پارکینگشون! نه تنها حکومت هرگز اجازه نمیداد همچین مراسمی برگزار بشه بلکه حتی خود مردم هم ساک ...

نمیدونم بچه بودیم آدرسارو بلد نبودیم 

کلا کنسل شد دیگه

یک آن عروس کل خانوادشو از دست داد متاسفانه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
خبر نداری شما  باغ یا ویلا اجاره میکنن

ببین من چند سال پیش شنیدم که تو این باغهای اطراف کرج چند نفر افغانی روز عاشورا یه گوسفندو کباب می کردن و می خوردن و همزمان چرندیاتی در مورد امام حسین و اون بره می گفتن و می خندیدن .کارگرهایی که اونجا مشغول کار بودند مکالمات اون افغانیهارو شنیده بودند و به شکل فجیعی همشونو کشته بودن.جالبه که دادگاه هم رای به نفع اونا داد و گفت به وظیفشون عمل کردن.باغ یا ویلا هم صاحب داره دیگه مسئولیت داره براش بالاخره صدا که بیرون میاد  تو اون شلوغی خیابونا و تعطیلی ارایشگاهها و حساسیت مردم چه طور همچین چیزی ممکنه😐 

2740
امکان نداره این که فاجعه است  که همچین حکمی قاضی بده......

اره عینه واقعیته. نزدیک خونه خود ما این اتفاق افتاد وپدرم دورادور کسانی رو که تو قتل دست داشتند می شناخت.همشون ازاد شدند😐