2733
2739
عنوان

جاری حسود.

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 79 پست
الان به همه چای میده وبه من نمیده هم چی بهش بگم توجمع؟احساس میکنم خیلی برام بدمیشه.

جاری من جرات این کارو نداره، ضمن اینکه خونه ی اینا هر کی واسه خودش چایی میریزه! واسم پیش بیاد دلخوریمو به پدرشوهرم میگم و یه بارم گفتم و خودش کم کم داره میفهمه زیرآبیای عروس نور چشمیشو

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

چراهمه نی نی سایتیا از جاریاشون سرترن??😂

جاری استارترم اگه اینجا باشه اونم حتما نظرش اینه که من سرترم😄

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که همیشه نشستم خب یه وقتی که اون صاحب خونس من مهمون نباید چای جلوی من بگیره،اگه شماجای من بودید چ ...

کارشو که من تایید نمیکنم ولی خب درسته اونجا زندگی میکنه ولی شما رو مهمون مادرشوهر میدونه
و خودشو باشما مقایسه میکنه و چون جفتتون عروس اون خانواده هستین لجش میگیره شما که میای مثل مهمو ن میشینی اون باید ازت پذیرایی کنه
سعی کن تو کارای دم دستی یه کم کمک کنی 

مگ وظیفش پذیرایی؟شما همش باید بشینید اون پذیرایی کنه ی بارم شما پاشید برای پذیرایی

عزیزم منکه نمیگم فقط اون کارمیکنه میگم من زمانی که میرمیاتومهمونی هستیم داریم کارمیکنیم واون خودش چای میاره به من تعرف نمیکنه توهمه جا اینطوره

2742
چراهمه نی نی سایتیا از جاریاشون سرترن??😂 جاری استارترم اگه اینجا باشه اونم حتما نظرش اینه که من سر ...

نه بخدا عزیزم من اینطور فکرنمیکنم،کسی وسرتر از خودم نمیدونم ولی از خیلی جهات من خوبم که اونم دقیق همونجوری شده الان،

من خونه مادرشوهر زندگی میکردم جاریا میامدن میخوردن میرفتن من مجبور بودم به مادر کمک کنم وخیلی غم انگیز بود برام چون وظیفه من نبود باید کمک میکردن استارتر شما میری باید پاشی کار کنی خونه مادرشوهر مهمونی حساب نمیشه به جاری بگو تو بشین من میارم چیزی ازت کم نمیشه

من خونه مادرشوهر زندگی میکردم جاریا میامدن میخوردن میرفتن من مجبور بودم به مادر کمک کنم وخیلی غم انگ ...

بخدا عزیزم اینطور نیست شخصیته من اجازه نمیده که فقط اون پذیرایی کنه من خودم درک میکنم،ولی بخدا احساس میکنم از روی قصد اینکارومیکنه که من وناراحت کنه

2738

ببین نشد اول میگی پذیرایی نمیکنه و من مهمون واون صاب خونس بعدش که بهت اعتراض میکنن هردو تون یه نسبت دارید میگید وقتی اون پذیرایی میکنه به من تعارف نمیکنه در صورتی که از اول منظورتون چیز دیگهای بود و انتطار داشتید همه جاریتونو شماتت کنن .ببین عزیزم همیشه سعی کن خودتو جای طرف مقابل بذارید به هر حال اونم از یه چیزی ناراحته حالا خودانی و خدای خو که برخورد شما چطور بوده که ایا خودتون را مهمون دونستید یا در ردیف جاری یه عروس خانواده که تو کا و وظیفه در سطح هم باشید با خودتون رو راست باشید بعضی وقتا انتظارات بی جا باعثاختلاف میشه موفق باشی

ببین نشد اول میگی پذیرایی نمیکنه و من مهمون واون صاب خونس بعدش که بهت اعتراض میکنن هردو تون یه نسبت ...

عزیزم مرسی که نطرتوگفتی،اگه منظورموبدگفتم ببخشید من اصلا قصدنداشتم که کسی اون وشماتت کنه من فقط خواستم بگم که آیا دلیل این برخوردش حسادته یانه.

ببین نشد اول میگی پذیرایی نمیکنه و من مهمون واون صاب خونس بعدش که بهت اعتراض میکنن هردو تون یه نسبت ...

عزیزم حتی اگه من دشمنم باشه وقتی دارم چیزی وتعارف میکنم به همه به طور یکسان تعرف میکنم وفرق نمیزارم چون در شخصیت من نیست وزشت میدونم حتی اگه خیلی ناراحت باشم.

اگه حسادت نباشه که چه خوب اگه هم حسادت باشه بازم بهتر کاش یکی هم به من حسادت کنه اینکار تنها یه دلیل میتونه داشته باشه خود کم بینی در مقابل من پس شما هم زیاد فکر خودتو درگیر نکن .

عزیزم درست ه دوتامونم یک نسبت وداریم خیلی چیزها به طور فردیه مثل احوال پرسی وغیره خب چه دلیلی داره بدون هیچ کدورتی جواب احوال پرسی من ونده؟

2706