2737
2734
عنوان

جاری حسود.

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 79 پست
قطع رابطه و اینکه این کارشو همونجا تو جمع به روش میاوردم صددرصد! میگفتم کارت خیلی زشته عزیزم و بعدهم ...

ما قطع رابطه ایم ولی بعضی جاها نمیشه چجوری به روش بیارم وآتوبگیرم وتیکه بنذازم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما قطع رابطه ایم ولی بعضی جاها نمیشه چجوری به روش بیارم وآتوبگیرم وتیکه بنذازم؟

باید سروقت بتونی جواب بدی، همه استعدادشو ندارن متاسفانه😊 دنبال سوژه باشی تو حرفاش، سرگرمی جالبیه واسم😂 

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
مثلا هنوز صیغه بودن و تو حنابندون خواهرشوهرم داشتیم باگوشی من عکس میگرفتیم اونم تو عکسا بود! برگشت گ ...

خدابیامرزه عزیزم،من هرشش ماه هم نمیرم خونه ی مادرشوهرم فقط سالی یکبارجاری مو میبینم ولی نمیدونم چه مرگشه.

باید سروقت بتونی جواب بدی، همه استعدادشو ندارن متاسفانه😊 دنبال سوژه باشی تو حرفاش، سرگرمی جالبیه وا ...

میشه چندمورد بگی عزیزم؟تاحالا این اتفاق افتاده برات؟

چیجوری ضدحال میزدی عزیزم؟

یه بارم تو عروسی گفتش کفشای برادرزادت لباسمو نخ کش کرد و چپ چپ برادرزادمو نگاه کرد منم تو همون جمع گفتم لباس جنس خوب میخریدی اینجوری نمیشد! واقعا کفشاش چیزی نداشت که بخواد به لباس کسی گیر کنه! خودشو با کاراش از چشم همه انداخته و فقط پدرشوهرمونو با زبونش نگهداشته انقد خودشیرینی میکنه واسش

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2740
یه بارم تو عروسی گفتش کفشای برادرزادت لباسمو نخ کش کرد و چپ چپ برادرزادمو نگاه کرد منم تو همون جمع گ ...

الان به همه چای میده وبه من نمیده هم چی بهش بگم توجمع؟احساس میکنم خیلی برام بدمیشه.

خونه مادر شوهر اون صاحب خونس شما هردوتون یهنسبت دارید با صاحب خونه .چه گناهی کرده هم رنج زندگی با مادر شوهر را تحمل کنه هم کارای مربوط به اونو باید انجام بده خونه مادر شوهر باید خودش پذیرایی کنه اگه هم نمی تونه خودت و جاریت تقسیم کار کنید چه گناهی کرده چون فقط اونجا زندگی میکنه مسولیت مهمونای مادر شوهرت که به عهدی اون نیست مطمین باشاگه تو موقعیت اون بودید شمام ناراحت بودید وبا یه رفتاری این ناراحتی و نا رضایتیتون را نشون مبدادید فقط یه طرفه به قاضی نرید اون همیشه اونجا هست شاید خسته شده شاید اونم اگهیکی دوبار بود و همیشگی نبود رفتار بدینداشت ولی چون همیشهاونجاست ومحکومه این رفتار را نشون میده

مگ وظیفش پذیرایی؟شما همش باید بشینید اون پذیرایی کنه ی بارم شما پاشید برای پذیرایی

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
شما جاری کوچیکه ای؟چقد فاصله سنیتونه؟

آره عزیزم فقط یکسال اختلاف داریم،اوایل خوب بود فقط بعدعروسی تغییرکرد نمیدونم چرا باورتون نمیشه بعداز یکماه  که از عروسیم گذشته بود خونش ودقیق مثل من کردحتی تا سطل آشغالیش