2737
2734
عنوان

جاری حسود.

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 79 پست
آخه چرا؟

تازه اون فکر میکنه من بهش حسودی میکنم در صورتی ک همه بمن میگن از همه نظر از جاریت سرتری بارها و بارها همه بهم این حرف رو زدن

ولی نمیدونم چرا فکر میکنه من بهش حسادت میکنم در صورتی ک از نظر خونه زندگی و طلا و اینا هم ما باز بالاتریم

ی سری رو در رو بمن گفت تو  بمن حسادت میکنی  

💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید شما کاری کردید که ناراحته من از جاریم دلخورشدم همینجوری رفتارمیکنم البته نه در حد جاری شما سرسن ...

من اصلا کوچکترین بی حرمتی نکردم،چون جهازم عالیه وخودم خیلی ازش سرم داره اینجوری میکنه وگرنه اصلا باهم زدوخوردی نداشتیم.

2728
ببخشید خونه مادر شوهرتون جاریتون ازتون پذیرایی میکنن. مگه خودشم اونجا مهمون نیست شاید از این کار نار ...

نه عزیزم اونجا زندگی میکنه مادرشوهرم میگه اون پذیرایی کنه،خب من چیکارکنم بنظرت درسته این رفتارش زشت نیست جلوی همه.

شما قبلا اذیتش نکردین و خودجوش اینکارا رو میکنه یعنی؟ دعوایی، بحثی، قهری چیزی؟ پشت سرش چیزی نگفتی که ...

نه بخدا عزیزم اصلا چیزی نگفتم وبد برخوردنکردم به طور خودجوش،حتی من هرچی بخرم لنگشو در اون میبینم.

رفتارش درست نیست ولی اونم ناراحته مطمین باشید اگه خودتونم جای اون بودید بهتون برمیخورد بالاخره خونه مادر شوهر شمام هست من که با جاریام هر وقت میریم خونه مادر شوهر همه کمک میکنیم با اینکه یکی از جاریام چند وقت پیشش بود والا منم بودم بهم برمیخورد غریبه که نیستی شمام باید کمک بدی درسته مادر شوهرت به اون میگه کارش اشتباهه

2740
رفتارش درست نیست ولی اونم ناراحته مطمین باشید اگه خودتونم جای اون بودید بهتون برمیخورد بالاخره خونه ...

نه عزیزم مادرشوهرم نمیگه همش طرفداره اونه میبینه ولی میگه که نه اون اینجوری نیست درصورتیکه جلوی همه اینطوره فرقی نداره آخه من چیکارکنم،من زمانیکه پذیرایی میکنم به همه یه جوراحترام میزارم

نه بخدا عزیزم اصلا چیزی نگفتم وبد برخوردنکردم به طور خودجوش،حتی من هرچی بخرم لنگشو در اون میبینم.

منم زه جاری دارم نامزده و متوجه شدم خیلی روم حساسه باوجود اینکه سالی یه بار و اونم یکی دوساعت بیشتر نمیبینمش و کلا دوسه بار دیدمش بعد نامزدی!

باشوهرشم هیچگونه ارتباطی نداریم و فقط رودررو و همونی سالی یه بار که میبینمشون حرف میزنیم و جمعامون بگو بخند و مسخره بازیه همش! یهو دیدم هم تو اینستا هم تو تل گرام برادرشوهرم بلاکم کرده!!! تاحالا پیامی بهش نداده بودم، بعد کلی دلخوری واینا بهش گفتم و قسم میخورد این کارو نکرده و خبرنداره و اینا! گوشیشو آورد رفتیم تو بلاک یوزراش دیدیم کلی خانومای دوست و آشناشو سرخود بلاک کرده زنش منم تو اونا😕 منم ازون به بعد هرچی بگه و سرحرفو بخواد باز کنه با تیکه و طعنه جواب میدم و اونم به روی خودش نمیاره ولی همه میفهمن و کلا سوژه مون شده، تحویلشم نمیگیرم عقده ای رو!

خودش شروع کرد حالا باید عواقب لج انداختن منو بپذیره😊

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
خب لجش میگیره اون پذیرایی کنه شما بشینی 

من که همیشه نشستم خب یه وقتی که اون صاحب خونس من مهمون نباید چای جلوی من بگیره،اگه شماجای من بودید چه عکس العملی نشون میدادید؟

منم زه جاری دارم نامزده و متوجه شدم خیلی روم حساسه باوجود اینکه سالی یه بار و اونم یکی دوساعت بیشتر ...

عزیزم خب اول اون شروع کرده،الان اگه شما بودید جلوی همه به شما تعرف نمیکرد چی کارمیکردید؟

عزیزم خب اول اون شروع کرده،الان اگه شما بودید جلوی همه به شما تعرف نمیکرد چی کارمیکردید؟

قطع رابطه و اینکه این کارشو همونجا تو جمع به روش میاوردم صددرصد! میگفتم کارت خیلی زشته عزیزم و بعدهم هی ضدحال میزدم بهش و آتو هم که دستم داده و همه حقو به من میدادن

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕