2737
2734
عنوان

جاری حسود.

1013 بازدید | 79 پست

وقتی میریم خونه ی مادرشوهرم جاریم زمانیکه پذیرایی میکنه جلوی همه به من تعارف نمیکنه،اصلا احوال درسی نمیکنه همش توقیافس،وبه نوعیی میخواد بی محلی کنه،بنظرتون حسوده یانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما قبلا اذیتش نکردین و خودجوش اینکارا رو میکنه یعنی؟ دعوایی، بحثی، قهری چیزی؟ پشت سرش چیزی نگفتی که به گوشش رسیده باشه؟

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2740

وا این کارارو نکنه ک اسمش جاری نیس

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

به نظر من با جاری باید همونجوری باشی

چون هرچقدر خوبی نکنی باز یه چیزی پیدا میکنه که اختلاف درست کنه

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی

من یکساله این شرایطو دارم تجربه میکنم(ببخشیدا) ولی به یه طرفمم نیس 😒😐بود و نبودش چیزی به من کم و اضافه نمیکنه. البته قضیه ما قطع ارتباط و بحث بود

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔