2733
2739
عنوان

مشکلات خواهرشوهر.زنداداش ها

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 48 پست

خواهر شوهر ندارم ولی بجاش یه برادرشوهر آشغال دارم که ارزو داشتم ده تا خواهر شوهر داشتم ولی این اشغال تو زندگیم نبود

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

دوستان اگه خواهرشوهرتون هربار فقط برای حال و احوال به موبایل داداشش زنگ بزنه و کلی بگو بخند و قربون صدقه و خودشیرینی . اما هیچبار نگه گوشی بده خانمت صحبت کنه باید ناراحت شد ؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاهل بودن مثلا چيه كه حسادت ميكنه؟؟؟؟

خواهرشوهر فک میکنه داداشش یکی گرفته دیگه بهش محبت نمیکنه داداشش. من وقتی نامزد بودیم میرفتم ک با نامزدم بریم بیرون اخلاق مادرشوهر و خواهرشوهر عوض میشد. ی بارش دیدم ک خواهرشوهر نشسته بود گریه میکرد ک چرا نامزدم من میخایم باهم بریم. ی بار دیگه باهم نصف شب رفتیم آش بخوریم سر ی آش خوردن خواهرشوهر باهم قهر کرد ک چرا دوتایی رفتید من اون موقع متوجه نمی‌شدم حرکتاشونو یعنی چی اتفاقا هربار میرفتیم یچی برا اونام می‌گرفتیم میومدیم خونه یا بعضی وقتا اونام می‌بردیم ولی کلا مشکل داشتن تا اینکه دیگه ب جایی رسید یواشکی میپیچوندم میرفتیم نمیگفتم. ولی اگ اونام می‌فهمیدن چیزی نامزدم برام گرفته شر میشد. ولی الان میشینم ب حرکتاشونو فک میکنم خندم میگیره من خودم خواهرشوهر هستم ولی هیچ وقت اینجور ب زن داداشام حسادت نمیکردم اصن کاری ب کارشون ندارم 

2731
منم وقتی خواهرشوهرم مجرد بود نگاهش روم سنگینی میکرد . حالا ام که عقد کرده دارم میبینم همه جهازش رو ک ...

پس شما خوب و عالی بودی که شمارو سرمشق خودش کرده به خودت ببال😊😊😊

عجب روزگاری شده😳
دوستان اگه خواهرشوهرتون هربار فقط برای حال و احوال به موبایل داداشش زنگ بزنه و کلی بگو بخند و قربون ...

بنظر من ن. چون الکی خودتو اذیت میکنی. ابن چیزا برمی‌گرده ب شعور طرف

بنظر من ن. چون الکی خودتو اذیت میکنی. ابن چیزا برمی‌گرده ب شعور طرف

وقتی شوهر من به بیشعوری خواهرش پی نمیبره و متوجه نمیشه که بعد اینهمه با خانمش صحبت نمیکنن ولی باز هربار کلی برای بچش اسباب بازی و کتاب و هدیه میبره اید چه کار کنیم!!! درد بزرگ اینه 

بازم همون عدم مدیریت مرد عامل اصلی حساسیته

2738
دوستان اگه خواهرشوهرتون هربار فقط برای حال و احوال به موبایل داداشش زنگ بزنه و کلی بگو بخند و قربون ...

من باشم بدون اینکه شوهرم بفهمه هرازگاهی بلاکش میکنم البته بفهمه بدبخت میشم😁

❤️🧡💛💚💙💜💖
وقتی شوهر من به بیشعوری خواهرش پی نمیبره و متوجه نمیشه که بعد اینهمه با خانمش صحبت نمیکنن ولی باز هر ...

ببینن حساس شدی بیشتر اذیتت میکنن خودتو بزن ب بیخیالی. بخدا اونی ک داغون میشه فقط خوده آدمه کسی ک نخواد بفهمه هرکاری ام کنی نمی‌فهمه وگرنه کسی ک داداشش دوست داره باید زنش ام دوست داشته باشه. زن داداش ک دشمن نیست اگ بود چرا گرفتنش

ببینن حساس شدی بیشتر اذیتت میکنن خودتو بزن ب بیخیالی. بخدا اونی ک داغون میشه فقط خوده آدمه کسی ک نخو ...

باهات کاملا موافقم عزیزم ‌ درسته نباید حساس شد و بهش فکر کرد اما این چیزی از کمکاری و کم لطفی اونا که کم نمیکنه . و باهمه وجود وقتی همسرم اونا رو خیلی قبول داره هم رفتارشان هم کاراشون۲اونموقعست که تحمل نمیشه کرد  

باهات کاملا موافقم عزیزم ‌ درسته نباید حساس شد و بهش فکر کرد اما این چیزی از کمکاری و کم لطفی اونا ک ...

مثلا خواهر شما زنگ بزنه بهتون میگه گوشیو بده شوهرت باهاش صحبت کنم؟

❤️🧡💛💚💙💜💖
2706