2752
2734
عنوان

مشکلات خواهرشوهر.زنداداش ها

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درمورد خودم . خواهر شوهر ام توهم دانشمند بودن و دانایی دارن در حالی که اینقدر سوتی دادن و به روشون آورده نشده . اعتماد به نفس کاذب دارن و مرتب د حال مشاوره دادن به برادرشونن . در حال تعریف و بزرگنمایی از خودشون و کارشون و بچه داری و .... همیشه دست گرفتنشون و ... عالیه ولی تو جبران کردن و پس دادن هیچی. 

تقاضاها و خواسته هاشون رو به حالت تیکه و کنایه از برادرشان میخوان و خودشون رو از چشم میندازن

نکته اول اینه که خواهرشوهر با ورود زن برادر احساس میکنه قلعش تصرف شده و برادرش رو ازش گرفتن! خواهر شوهر باید متوجه باشه هر چقدر هم که برادرش رو دوست داشته باشه باید بعد از ازدواج کمی فاصله رو رعایت کنه که الویته اول برادرش، همسرش باشه!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731

زن داداش هیچ وقت الکی از کسی متنفر نمیشه همچنین متقابلا خواهرشوهر از زن داداش.ی سری سو تفاهم الکی ک بجا اینکه حل بشه هی رو هم انباشته میشه میشه ی کوه ک دیگه قابل حل نیست. هی شروع میکنن ب جنگ و چزوندن هم

و مثلا دخالت و ورود نابجای خانواده پسر ب مسائل شخصی داداش و زن داداش. مثلا ب رسمیت نشناختن استقلال خانواده جدید و توقع بی مورد. مثلا انتظار دارن برادر مثل سابق بهشون کمک مالی کنه و از زنش بزنه ب اونا پول بده. یا آژانس شخصیشون باشه برادر، یا زیاد ولخرجی برای زنش نکنه، ب زنش محبت زیاد نکنه و اولویت برادر همچنان خانواده پدرش باشه. مثلا فکر میکنن چیزی تغییر نکرده هنوز برادر اوناس حالا ی زنی هم هست دیگه و ب نظرشون اون زن مهم نیس و برادره مثل سابق باید خدمت کنه بهشون.

یا تو هزینه کردن برای عروس خیلی حسادت میکنن مثلا چون شوهرشون برای خودشون فلان چیز رو نخریده برادرشون هم نباید برای عروسشون بخره و کسی نیست بگه تو کم توقعی چرا فکر میکنی بقیه هم باید خودشونو بی‌ارزش بدونن؟ 

❤️🧡💛💚💙💜💖
عدم مدیریت صحیح روابط توسط مرد☺

دقیق ،آقا بلد نیست مدیریت کنه

و اینکه وجود مشکل بین عروس و خانواده شوهرش تبدیل به یک باور عمومی شده،،و آدم نون باورش رو میخوره

اگه عروس زرنگ باشه روابط خودش رو با خواهرشوهرش حسنه میکنه ،،چون خواهر شوهر وزیر مادر شوهر ،هم میتونه آرومش کنه هم میتونه تبدیل به اژدهای دو سر کنش

تو روابط هم هردو نفر نقش دارن ،،یکی کمتر یکی بیشتر

اختلاف سلیقه هست ولی من با خواهر شوهر و زنداداشم مشکل ندارم اونها هم ندارن،،تا جایی که من میدونم😁

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊
مطمناا مزیتش خیلی بیشتر از مجردی خواهرشوهرمه

منم وقتی خواهرشوهرم مجرد بود نگاهش روم سنگینی میکرد . حالا ام که عقد کرده دارم میبینم همه جهازش رو کپی جهاز من داره میخره . کپیییی  برابر اصل

2706