2737
2739

همون موقع ک پست میزارید س دقیقه وقت داری س نقطه پایین پست را بزنی و حذف کنی ولی بعد دیگه پاک نمیشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون موقع ک پست میزارید س دقیقه وقت داری س نقطه پایین پست را بزنی و حذف کنی ولی بعد دیگه پاک نمیشه.

من چندجا پست گذاشتم  الان میبینم اطلاعات درستی ندادم ممکن برا کسی بد باشه چجوری حذفشون کنم؟

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹  ❤❤
2731
من چندجا پست گذاشتم  الان میبینم اطلاعات درستی ندادم ممکن برا کسی بد باشه چجوری حذفشون کنم؟

دیگه نمیشه حذف کرد گلم میگم اون موقع ک پست میزارین سه دقیقه فرصت دارین ک سه نقطه ز پایین پست را بزنی و پستتون را حذف کنید بعد اون س دقیقه پست دیگه حذف نمیشه.

دیگه نمیشه حذف کرد گلم میگم اون موقع ک پست میزارین سه دقیقه فرصت دارین ک سه نقطه ز پایین پست را بزنی ...

خیلی بد اینجوری کاش درستش میکردن 

من حتی با یه کاربری دیگه اومدم گزارش زدم واسه پستم 

بازم حذفش نکرد 

از خانما اینجا پرسیدم میگن باید ۱۰تا گزارش بخوره😤

خیلی بد اینجوری کاش درستش میکردن  من حتی با یه کاربری دیگه اومدم گزارش زدم واسه پستم  با ...

ببین الان ی دوستی از نی نی یار خاست ک پستاش را حذف کنه توی تاپیکش گفت کجا لینک بزارم.فکر کنم بشه از نی نی یارم خاست ولی نمیدونم چجور.همین الان تاپیک زد

ببین الان ی دوستی از نی نی یار خاست ک پستاش را حذف کنه توی تاپیکش گفت کجا لینک بزارم.فکر کنم بشه از ...

اهان دیدمش ازش پرسیدم تا جواب بده ببینم چی میشه 

مرسی😗😗😗

2740