2737
2734
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
خرجت رو ببر بالا یا یه راه پیدا کن که شوهرت سرمایه گذاری کنه مثلا بساز بفروشی یا مثلا بگو زمین بخر ب ...

منتظرم جنسیت بچم قطعی شه حالاچ دخترچ پسربگم عزیزم کادوش یادت نره...چون میدونم شوهرمم توفکرش هست چون اون هفته ک غربالگری احتمال جنسیتودادگفت کادوش پابرجاس گفتم بزار۱۸هفته ک رفتم

بویِ روزهای خوب می آید...
مهربونم نظرقشنگت تو خوندم وخیلی لذت بردم...دیشب رفتیم پااارک ومن خودموکاملاعادی جلوه دادم ...بماندک ...

وای عجب بیشعوریه 😠😠

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی خودمو جای تو میبینم دوسدارم از همه تجربیاتم بگم ک زندگیت خیلی خوبتر بشه کاش حوصله داشته باشی ب ...

واقعاچقدر زندگی کردن قلق داره چقدرپیچ وخم داره من روزی ک شدم زن علی فکرشم نمیکردم انقدررر درگیریه سری موضوعات بشم ...

2728
2738
واقعا چجوری تونست به ساعت نگذشته ببرتت پیش جاریت؟؟؟ با اونکه میدونه حرص میخوری؟؟؟ اونان به حا اینکه ...

فقط خواست چندتاحرف بمن بزنه واین وسط خودنمایی کنه وکدبانوییشوتودوران عقدنشون بده

به هر حال بابت اون بوس بهت توضیح نداد بابت اینکه جرا مخفی کرده و مطمئن باش جاریت میدونه تو خبر نداری ...

آره واقعا خودمم هنوزنفهمیدم هدف جاریم چی بود...ب قول بچه هامیخواس خودشیرینی رو ب حداعلابرسونه براتیغ زدن

مهربونم نظرقشنگت تو خوندم وخیلی لذت بردم...دیشب رفتیم پااارک ومن خودموکاملاعادی جلوه دادم ...بماندک ...

خواهش میکنم عزیز دلم ان شالله ک بکارت بیان .

وای چقققد روداره این زن .تو در جوابش چیا گفتی؟این حرفارو جلوی شوهرت میزد؟

واقعا حقش بود پاتومیکردی توی یه کفش مادرشوارت اینارو هم میفرستادی باهاشون حالش جا بیاد .

تو شهر بازی ام بش میگفتی اره شوهرم خییلی هوامو داشت و داره  چه قبل بارداری چه تو بارداری .

این ادمو نباید جلوش ضعف نشون داد.

یه موقع مناسب بش بگو کلا خیلی درگیر من نباش اینک قبلا چکار کردمو حالا میخام چکار کنم (باخنده )

فاطمه جان از الان زیر گوش شوهرت بخون بگو ببین وظایف فرزندیتون باید تقسیم شه .بگو براشون کنار مادرش اینا خونه بگیره بفکر این باش ک خواهرشوهرت ک ازدواج کنه مادرش تنها میشه و دیگ هر روز و هر ساعت اونجایید.

یا اینکه اونا میرن گردش و خیالشون راحته ک ما هستیم اینچیزارو نداریم منم تازه عروسم والا اونقدری ک اونا باهم رفتن بیرون و تنها بودن من نبودم .پس فرقی باهم نداریم توی تازه عروس بودن .

بعدم حقوق داداشه رو یکم بیشتر کنه ک بتونه پس انداز کنه ک مقداری یا بیشتر خرج عروسیشو خودش بده .

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
رفتم وکلی ام حالموگرفت

واضح بود دلیل دعوتش جیه میخواد خودشون ادم خوبه کنه نه خدایی نکرده رابطه داشته با شوهرت نه میخواد تریپ مقایسه راه بندازه که شوهرت بگه اون ادم خوبیه تو حساسی در صورتی که اصلا این طور نیست من ۳۳ سال سنمه حقو میدم بهت 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706