2737
2734
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چي شد فاطمه مادرشوهرت رفت؟؟ راستي نگفتي چي شد رفتي خونه پدرت؟؟عكس العمل شوهرت چي بود؟مامانت اينا فه ...

عزیزم اینجاست مامانش درازکشیده میخوابخوابه...گفتم اومدم براکسب آرامش بابه سری توضیحات کلی بابامم حقو ب علی دادم کلا نه علی نه خانوادم چیزی رو ب روهم نیاوردن

بویِ روزهای خوب می آید...
ممنون عزیزم نظربالایی خودتوخوندی؟

اره گلم اینو هم متوجه شدم که خودتم خیلی خوبی نه بدجنسی داري نه دورویی بی سیاستی هم بخاطر هم سن شماست هم صداقتت-اگه بدجنس بودی نمیذاشتی تا الانم برای مامانش اینا خرج کنه طوری که من متوجه شدم اون موفع این حساسیتو نداشتی بعد اومدن جاری و پنهان کاریها صدات درومده که کاملا بهت حق میدم 

در آخرم مرسی که به مخاطبات اینطور احترام میذاری که قطعا ناشی از اصالت و تربیت درست خانوادگی شما ست

خوش و خرم باشی گلم در کنار فندق و علی آقا ی مهربون

فردامیرن کیش امشبم مهمونمون کردن پارک

خب بنظرم وقت خوبیه .ب شوهرت پیام بده بگو شب ب همه بگه ک این بلیط کیش پیشنهاد تو بوده .بعد خودت در ادامه حرف شوهرت میگی اره دوسداشتم برید حالو هوا عوض کنید .اینجوری از تو هم تشکر میکنه جاریت .اگر هم نکرد باز زبونت درازه ک چرا تشکر نکرده.

فاطمه جان حتما اون پیشنهاد رو ک برادر شوهرت کنار مادرشوهرت اینا خونه بگیره رو بده .همون حرفایی ک توی اون پستم زدم رو بگو (ک گفتم ببینیم هنوزم عروس خوبی میمونه یا نه) 

فاطمه جان توی تاپیک قبلیا یکسری از خانما گفتن تاپیک رو ب شوهرت نشون بده اما هیییچوقت این کارو نکن چون دیگ بهت اعتماد نمیکنه .

بنظر من شوهرت خیلی قشنگ و متین حرف میزنه این یه حُسنه اصلا شبیه بابابزرگا نیست مهربونه فقط اشکالش اینه ک (بهش بگو من زنتم اما مهربونی و علاقه ات بمن جلوی بقیه مث علاقت ب خاهرته)در صورتی ک زنه ادم فرق میکنه من فقط ازت توجه میخام همین.و اینکه توام اگر میبینی من یجاهایی شلوغکار میشم دل ب دلم بدی و کودک درونت رو فعال کنی نه سرکوب.منم قول میدم بیشتر جاها خانمانه تر رفتار کنم .

فاطمه جان برای کادوی بارداریت چی گرفت شوهرت؟

ی طلای خوب ازش بخواه با ناز و عشوه .سر هر مناسبتی ی تیکه طلا بخواه ازش عادتش بده .

سیسمونی رو هم چیزای کوچیک رو بابات بخره با مهربونی و عطوفت از شوهرت بخاه و بگو من بابام تازه جهاز داده دلم نمیاد سر سال نشده سیسمونی ام بده تخت و کمد و کالاسکه رو خودمون بگیریم (ینی شوهرت) (اما کسی از خانواده شوهرت نفهمه)

یه نکته طلایی میخام یادت بدم اینکه هر بحث و کدورتی داشتین اصلا و ابدا جلوی خانواده شوهرت اخم و تخم نکنی و بیشتر بهش برسی .

بنظرم میاد اون حرفی ک جاریت گف داداش ول فاطمه کن خودمون بریم شمال خوش میگذره ازینجا آب میخوره ک فهمیده تو اهل اخمو قهری و شاید فکر کرده تو کاره ای نیستی توی تصمیم گیری ها وبخودش اجازه زدن این حرفو داده ک فوق العاده از بی سیاستیش بوده این حرف.

تو با نشون دادن اینک بلیط قشم پیشنهاد تو بوده درواقع نشون میدی ک در تصمیم گیری ها نقش داری .

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
عزیزم من خیلی بی سیاستم

خرجت رو ببر بالا یا یه راه پیدا کن که شوهرت سرمایه گذاری کنه مثلا بساز بفروشی یا مثلا بگو زمین بخر برای آینده بچه مون ، نذار پول نقد دستش باشه ، جاریت هم اگه متلک انداخت مثل قضیه طلا رک بگو منظورت منم ؟ یا اگه خواست جلو شوهرت ضایعت کنه مثل قضیه شمال میتونی روش مانور بدی ولی دعوا یا مستقیم به شوهرت نگو که براشون خرج نکن ، راههایی که گفتم جواب داده ، دیدم که میگم ، من هم عین تو بودم ، تازه قلق شوهرم اومده دستم

2740
خب بنظرم وقت خوبیه .ب شوهرت پیام بده بگو شب ب همه بگه ک این بلیط کیش پیشنهاد تو بوده .بعد خودت در اد ...

رها جان یه ادم باسیاست تو نی نی سایت باشه اون هم تویی ولی من با پیشنهاد اینکه ایده سفر مال فاطمه بوده موافق نیستم ، یه جورایی تابلویه که ساختگیه

خب بنظرم وقت خوبیه .ب شوهرت پیام بده بگو شب ب همه بگه ک این بلیط کیش پیشنهاد تو بوده .بعد خودت در اد ...

خدایی خودمو جای تو میبینم دوسدارم از همه تجربیاتم بگم ک زندگیت خیلی خوبتر بشه کاش حوصله داشته باشی بخونی کامل ... چون هردوتون لایق ی زندگی خوب هستید .و اینک خدا خواست و باردار شدی نشونه همینه وگرنه چه بسا این مدت رفته بودی قهر و ... .سیاست هم چیز سختی نیست همینکه قبل از حرف زدنو رفتار کردن ادم خوب فکر کنه ینی سیاست .اینک جاری اصلا و ابدا متوجه نشه ک یه کدورت بین تو و شوهرته و بخاد سواستفاده کنه ینی سیاست .

تو باید خیال شوهرتو راحت کنی ک خانم شدی تا دست برداره از نصیحتاش .

حالا چجوری؟ (فعلا ک قول داده موقع خرید هی نگه برا خواهرمم بخریم ولی بعد از چندبار ک دیدی سر قولش موند تو پیشنهاد بده و بگو اینو هم انتخاب کردم برا ابجیت خیلی بش میاد .

(این میشه ملکه ذهنش ک تو خودت حواست هست و بعدا عمرا خودش پیشنهاد نمیده)

وقتی میگی فلان چیزو بگیر برا خونه بگو ی زنگ بزن مامانت اینهمه داری میری خرید چیزی نیاز داشتن بگیری.

(توک میدونی چه تو بگی یا نه خودش اینکارو میکنه پس چه بهتر که پای خوبیه تو نوشته بشه و بره تو ذهنش )

این خط اینم نشون اگ دیدی باز بت بگه دلتو دریای کن یا خانمانه باش .

یه قلک هم بخر بگو روزی 20 یا 30 (باتوجه ب درامدش )بنداز توی قلکم میخوام پس انداز کنم .همیشه پس انداز کردنو دوسداشتم 

فاططمه جان (اگر لحظه ای حس کنه میخای خرج بتراشی ک کمتر خرج اونور کنه شاید جور دیگه ای برخورد کنه )پس اصصصلا نزار بفهمه نیتت چیه و نشون بده ک واقعا ب فلان چیز ک خریدی نیاز داری و دوسداشتی ک خریدی نه اینکه فک کنه حاضری پول و تو آب جوب بریزی ولی خرج خانواده اون نشه .

(آبجی من اشتباه رو  کرد الان یه قرون شوهرش نمیزاره پس انداز کنه با اینک داره و یکسره ام خرج مادرش میکنه)

رها جان یه ادم باسیاست تو نی نی سایت باشه اون هم تویی ولی من با پیشنهاد اینکه ایده سفر مال فاطم ...

ممنون عزییییزم نظر لطفته خخخخ .شاید ضایع باشه ولی این مهمه ک اون جاری پررو میره زیر بلیط فاطمه .

اگ نگه  جاریش فک میکنه  نیومده سر فاطمه رو کوبیده ب طاق

فاطمه جان حتما حتما نظرات رها -رها و ارکیده رو بخون و عمل کن نطراتشون کانلا خانمانه و با سیاست بود 

ایتارو انجام بدی پیروز میدانی

@فاطمه۲۰۰۰a

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706