2733
2739
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
هعی من بایدکناربیام چون محبتاشوهرم تمومی نداره

نمیتونی کنار بیای چون ناعادلانست و عقلانی نیست فردا روزی جاریت باردار شد باز چالش داری فردا روزی خواهرش عروس شد چالش داری خواهرش ازدواج کرد مادرش تنها میشه خونتون یکی میشه. اینا محبت نیست عزیزم زیاده رویه من خودم عجیییب مهربونم عجییییب طوری که از خودم بدم میاد بعضی وقتا شوهر شما دیگه شورش دراورده. اگه انقد محبت داره باید به خاطر تو و بچت خیلی کارا نکنه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بریم زودمیگم بریم خونه خستم نمیتونم زیادبشینم

واقعا چجوری تونست به ساعت نگذشته ببرتت پیش جاریت؟؟؟ با اونکه میدونه حرص میخوری؟؟؟ اونان به حا اینکه وسیله جمع کنن و استراحت کنن چی شده دعوت کردن که بگن داریم میریم مثلا 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
بریم زودمیگم بریم خونه خستم نمیتونم زیادبشینم

به هر حال بابت اون بوس بهت توضیح نداد بابت اینکه جرا مخفی کرده و مطمئن باش جاریت میدونه تو خبر نداری برا همین اس زده وگرنه زنگ میزد چقد ادم حال میکنه بفهمه یکی داره مخفیانه فرتو فرت پول خرج میکنه زنش خبر نداره میفهمی که عاشق و معشوق نیستن و مخفی دارن چیزایی رو رابطه جنسی ام که ندارن پس فرصت خوبیه خودمو ادم خوبه کنم محبت کنم و باز پوئن مثبت بگیرم داداش داداش کنم بعدا بشه پول بعدا بشه طلا بوووس اصلا عرف نیست من در عجبم هنوزم. بعد شوهرت باید باهاش سرسنگین میشد حداقل بابت بوس جالبه اوکی بوده. تو روت میشه به برادر شوهرت بوس بدی من نه با اونکه راحتم

2742
هعی من بایدکناربیام چون محبتاشوهرم تمومی نداره

به حرفام گوش کن عزیزم الان بارداری حرفت خریداره برسونش به اعتدال اگه انقد محبت داره اول در حق زنو بچش محبتش ثابت کنه و خودش بکشه کنار 

تیکه بلدنیستم امامیخوام بلدشم اتفاقا

Fateme  darkhste  dustimo  ghabul  kon  lotfan  karte  daram

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
فاطمه جان یه نظر خیلی خوب دیگه ام دارم . وقتی جاریت اینا از کیش برگشتن با علی هماهنگ کن ک انگار تو ...

Fateme  manam  movafegham  ba  raha

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
2738
خدایی خودمو جای تو میبینم دوسدارم از همه تجربیاتم بگم ک زندگیت خیلی خوبتر بشه کاش حوصله داشته باشی ب ...

Fateme  manam  movafegham  bahash  

باکمال میل عزیزم

بگو شب چی شد عزیزم 

اره گلم اینو هم متوجه شدم که خودتم خیلی خوبی نه بدجنسی داري نه دورویی بی سیاستی هم بخاطر هم سن شماست ...

مرسی عزیزدلم ممنونم‌ازنظرلطفت دقیقا من قبلا انقدرحساس نبودم ازوقتی باردارشدم وجاریم اومده ب شدت حساسیت ب خرج میدم ک خودمم عصبی میشم...دیشب بعدپارک شوهرم دلگیربود حرفامونوزدیم باهم بدون دعوا

بویِ روزهای خوب می آید...
خب بنظرم وقت خوبیه .ب شوهرت پیام بده بگو شب ب همه بگه ک این بلیط کیش پیشنهاد تو بوده .بعد خودت در اد ...

مهربونم نظرقشنگت تو خوندم وخیلی لذت بردم...دیشب رفتیم پااارک ومن خودموکاملاعادی جلوه دادم ...بماندک بازم کنایه هاشوداشت ...چندتاوسیله شهربازی توپارک بودبعدشام رفتیم یه دوری بزنیم (مادرشوهرم موندکناروسایل ما چهارتاوخواهرشوهرم رفتیم)جاریم رفتن باشوهرش بلیط گرفتن ک برن سوارشن...بعد برادرشوهر رو کردبمن ک شمانمیایید؟من بالبخندگفتم نه من شرایطم متفاوته ...جاریمم گفت فاطمه جون فکرنکنم قبلاهم داداش گذاشته باشه سواراین بازیابشی😐یاآخرشب اومدازمون خدافظی کنه براسفرامروزشون من بااینکه دلم گرفته بودازش بازبالبخندروبوسی کردم گفتم نمیخوام خاطره اولین سفرشون باتلخی باشه بعدبرگشته میگه فاطمه جون تومجردیاتم کیش رفته بودی یاازوقتی شدی زن داداش بردت؟😐من چی بگم ب این آدم واقعا

بویِ روزهای خوب می آید...
2706